Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Történt már veletek ilyen...

Történt már veletek ilyen rövidtávú igaz barátság?

Figyelt kérdés

Példának mondom az enyémet. Volt egy nagyon rossz munkám, mindent utáltam ott és mindenkit kivéve egy embert aki ugyanígy érzett. Ha ő bent volt tiszta jó volt. Mindenki más ellenség volt, és őt bárki ellen védtem volna bármi áron. Igazából igaz barátok voltunk. Csak idővel munkahelyváltás és azóta megszakadt a kapcsolat. Most hétvégén véletlen futottam vele össze majd egy évvel később, és ugyanolyan jól kijövünk. Tiszta öröm volt újra látni mint egyik legjobb barátomat.

Egyszerűen nem tudom leírni mit érzek miután nagyon durván egymásra voltunk utalva. Mással is volt ilyen?


2016. febr. 21. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem történt egy nagyon rövid, "egyéjszakás". Gólyatáborban söröztünk, és nagyon jól elvoltunk. Később sajnos kiderült, hogy más karon tanulunk, és így nem is futottunk össze többet.
2016. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, most hogy mondod ilyen velem is volt. Egy ismeretlen városban nem úgy jött össze a buli ahogy terveztem és véletlen egy srác a buliból ugyanígy járt. Kicsit ittasok voltunk szóval vigyáztunk egymásra a hidegben szilveszterkor míg pestre jutottunk vissza másnap délutánra. Közben mindenféléről dumáltunk. Ott is úgy éreztem hogy ilyen őszinte és jó emberrel ajándék hogy találkozhattam. Mondjuk lehet csak a pia miatt.
2016. febr. 21. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy nagyszerű, igaz barátom, 3 hónapig voltunk barátok, számíthattunk, figyeltünk egymásra, mindent meg tudtunk beszélni, (igaz személyesen nem találkoztunk) örültem, hogy megismerhettem. Csak sajnos valamiért elhagyott, már nem tartjuk a kapcsolatot:'(
2016. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Még sosem volt igazi barátom.

Remélem ezek után elkérdted vmely elérhetőségét. :)

Ha már sors ilyen szép nagy lehetőséggel ajándékozott meg. :)

2016. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez manapsag nagyon gyakori dolog. Persze az az alap hogy jol kijojjon egymassal ket ember, de ha kiesnek a kozos pontok (munkahely, klub, lakohely stb) , akkor a legtobbszor vege. Ezek a kozos pontok tartjak ossze tobbnyire a baratsagokat. Aztan a veletlen talalkozasok mar csak felszinesek es nem folytatodik semmi.
2016. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Velem is történt ilyen már, pont most nyáron. Táborban ismertem meg az illetőket (velem együtt voltunk hárman), ahol szobatásak lettünk, aztán szép lassan legjobb barátok. Együtt töltöttük az egész hetet, a végén elköszönni is alig bírtunk egymástól, úgy sírtunk. Ők voltak a valaha lévő legjobb barátaim. Ők tették széppé a nyaramat. Éleltembe elsőször voltam önmagam velük.

Mára már kissé megszakadt a kapcsoltat, több, mint 2000 km van közöttünk, csak ritkán tudunk találkoznk és mit ne mondjak, már egyátalán nem olyan. De még mindig azt mondom, hogy megérte az az egy hét, még akkornis, ha ez volt az első és az utolsó ilyen alkalom is azt életemben:)

2016. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!