Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Órànként ki kell járnom...

Órànként ki kell járnom pisilni munkahelyen ,szerintetek ez gáz? Általában nem nézik jó szemmel.

Figyelt kérdés

Mas munkahelyen mi a tapasztalat?

Ha nem iszom akkor rosszul leszek...de ha iszom kortyokat is pisilnem kell...mindig is ilyen voltam.:(

N


2023. febr. 12. 03:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem normális, hogy ennyit vizelsz. Gyakoribb vizelést okozhat stressz is, meg betegségek is, de hogy nem normális, az tuti.

Mivel egészséges ember nem járkál óránként, így munkáltatóként nekem is az lenne az első gondolatom, hogy csak így próbál kibújni a munka alól, vagy dugiba cigiszünetet tartani vagy ilyesmi. Nyilván az sem mindegy, milyen munkakör: van, ahol nem zavar be semmibe az az óránként 3 perc. De mondjuk egy kasszásnál elképzelhetetlen.

2023. febr. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

#1

Te hány liter vizet iszol meg egy nap?


Kérdező, nyugi, én is olyan vagyok, mint te. Nagyon fontos számomra, hogy meglegyen a napi minimum 2 liter vízbevitelem. 8 órás munka alatt van, hogy tényleg megiszom a 2 litert, és persze, hogy óránként elmegyek pisilni. Igaz, az én munkakörülményem ezt lehetővé is teszi és nálunk nem csinálnak ebből ügyet.

2023. febr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem normális ennyit wcre járkálni. Postás vagyok, megoldani se tudnám minden órában. Megiszom a minimum 2 liter vizet mindennap, plusz mellé kavezom is, mégsem járkálok óránként vizelni.
2023. febr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem mindegy, hogy mit iszol. Nekem pl. csak a gyümölcslé jó, amíg meg tudom fizetni.

És ne úgy csináld, hogy pisilés után rövid időn belül iszol.

Hanem, amikor érzed, hogy pisilned kell, akkor előtte igyál, amennyi jól esik és ne csak egy-két kortyot.

Majd próbálj kibírni vele pisilés előtt 2-5 vagy 10 percet legalább.


Mert, ahogy magamon is tapasztalom, teljesen mindegy hogy pisilés után csak fél kortyot iszom, vagy fél litert, egyből úgy érzem, hogy megint mennem kell. De, ha még előtte megiszom azt a kis adagot, akkor utána már sokáig kibírom.

Persze csak úgy, ha utána kibírok 1-2-3 órányi időt kortyolgatás nélkül.


Lehet, hogy nem is innod kéne állandóan, hanem néha enned is.

Akár csak két kocka csokit.

Vércukorszint rendben van? Nem túl alacsony?

2023. febr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

2, de nem a munkaidő nyolc órájából áll a nap, tehát nem oda jut a két liter.


Kérdező, keress szakembert, nem normális, hogy egy pohár után már nem bírja a hólyag.

2023. febr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

2, átlagban 2-2,5 litert iszok meg. Ezen felül kávézok is.

Ha sokat iszik az ember is hozzászokik a szervezete, és nem járkál óránként.

Nekem mindegy,hogy kezelteti e valaki a problémáját vagy sem, de attól még nem normális a gyakori vizelés. Egyébként csomó betegség korai tünete is lehet, pl. Cukorbetegség.

2023. febr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Hát azért ha valaki iszik, akkor gyakran/gyakrabban kell járnia pisilni. Én korábban nagyon keveset ittam, mostanában már odafigyelek erre, még az elején vagyok és "állandóan" pisilni járok. Tudom, hogy ettől van, mert ha mégis van olyan napom, amikor alig iszom, akkor ez nincs így.
2023. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7, épp ez az. Ha most váltasz, akkor sokkal többet pisilsz, mintha mindig is ennyit innál. A kérdező nem írja, hogy ez lenne vele is,hogy mosg kezdett el többet inni, így a te tapasztalatod ebben nem releváns.
2023. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Basszus, 2 liter vizet egy nap meg nyaron se tudok meginni.

Kave mellett egy liter boven eleg.

2023. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Férfiként nekem is sűrűn kell nagyon. Már gyerekként is ilyen volt de most 30 felett rosszabb lett. Igaz sokat is iszom, mert figyelek az egészségemre és szintén rosszul leszek ha nem iszok. Napi minimum 3 litert.

Van, hogy 20 perc után megint kell menjek. Nagyon kellemetlen sokszor. Programot is úgy kell kialakítani, hogy nézem mikor hol tudok elmenni WC-re.

Nekem az segít ha ritkábbam, de nagyobb mennyiséget iszok. Sajnos ha kicsit, sokszor, akkor csak folyamatosan kell, ami rosszabb.

Meg ami bevált az a szénsavas üdítő és a tömény rostos. Valamiért ezeket tovább bírom.

A sima mentes víz a legrosszabb. A koffein is vízhajtó, kivéve ha kóla formájában iszom, mert azt megint csak jól bírom tartani.

2023. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!