Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem beszélgetnek férfiak...

Miért nem beszélgetnek férfiak általában nőkkel munkahelyen?

Figyelt kérdés

Mindig ezt tapasztalom, hogy köszön egy férfi nekem és mosolyog és én kérdezem meg hogy mizu, visszafele nem igen kérdi meg, néha néz de nem szólal meg, másik férfi meg olyan hevesen köszön és akarna mondani valamit, de aztán mégsem kezd bele a mondani valójába ezt észrevettem.

Ha meg lány kérdezi akkor megnyílik de csak addig. Másik nap köszön és mosolyog, de nem kezdeményez.

Néha jó lenne egyes emberrel komoly dolgokról beszélgetni.

kedvencem az hogy épp eszek akkor néz de nem kiván jo étvágyatot csak néz.

Ezek milyen testbeszéd a férfiaknál,nem értem emberek vagyunk.


2023. jan. 23. 20:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
Én azért, mert tartok a pletykáktól, hogy azt hiszik, hogy van köztünk valami a nővel... A másik meg, hogy nem lehet tudni, hogy az a nő esetleg a főnökök besúgója-e...
2023. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem beszélgetni akarnak azok, hanem baszélgetni.
2023. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
62%

Mert nem kérnek a feljelentésedből, mint zaklatás.

Munkakör nem derült ki..., mit vársz..., ennyit kapsz:

Pletykát meg nem akar senki, hogy ő most kikezdett veled...házi nyuszi eset.

Evés közben nem illik pofázni teli szájjal...

2023. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%
Manapság, pláne egy munkahelyen, tartunk sokszor joggal a túlzottan kedves emberektől, mert ilyenekről szokott kiderülni később, hogy szemetek tudnak lenni...
2023. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%
A fenntiek igazak, sokadrészt meg nem mindenki akar a small talk kategóriás témákról beszélgetni.
2023. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%
Velem ugyanúgy beszélgetnek a férfi munkatársak is.
2023. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
26%
Ha a nő nem egy beosztásban van velem, még nagyobb az esélye, hogy lenéz, esetleg besúgó... Hiába kedves, nem lehet megbízni benne teljesen, hiszen elég valószínű nem azért kedves, hogy segítsen nekem abban, hogy előléptessenek...
2023. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
64%
Kinek van egy órája munkaidőben hallgatni egy nő szó áradatait?
2023. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
67%

Mert nem kötelessége beszélgetni, sem jóétvágyat kívánni. Az étvágyad nem rajta múlik. Nem kell ragaszkodni a berögződött mantrákhoz. Elfogadni, hogy más nem olyan, amit te elvársz. Ha nincs elvárás, nincs csalódás.

Megjegyzem, te sem lehetsz annyira beszédes, ha nem konkrétan az illetékestől kérdezed meg, hogy mi az oka. Talán előrébb lennél, mint itt a tippmix valaszokkal.

2023. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%
Mert dolgozni járok a munkahelyre, nem pedig beszélgetni.
2023. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!