Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik félévente, évente váltogatják a munkahelyüket?

Figyelt kérdés
Én is ismerek több ilyen fiatalt főleg, akik ha valamiért nem érzik magukat jól egy munkahelyen akár a fizetés, akár a kollégák, akár a főnök miatt, akkor azonnal vált és megy az ismeretlenbe..
2023. febr. 12. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Igazuk van. Miért kínozza magát, ha nem muszáj? Az a baj, hogy a magyar nép még mindig munkacentrikus és sok rémes munkáltató meg is lovagolja ezt. Cserébe a munkavállalók nagy része idegbajos, stresszel egész nap vagy épp minimumra fpgva lébecol/vegetál. Van ennek értelme?
2023. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
*fogva
2023. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Jól teszik! Nem kell megalkuvónak lenni.
2023. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok már fiatal de az utolsó öt évben többször váltottam. Csak igy tudtam magasabb bért elérni.
2023. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Már volt.
2023. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Szeretnek válogatni de sztem ezzel sincs baj meg akarják találni számukra a legjobb munkahelyet
2023. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

19 évesen mentem egyetemre, ekkor még nem tudtam a szakommal kapcsolatban dolgozni.

20 évesen, másodévesen keztem szakmai tapasztalatot szerezni egy kis startup-nál.

21 évesen, harmadévesen váltottam, (mert nem ment jól a cégnek meg mert már volt tapasztalatom, amivel felvettek jobb helyre) nagy cégnél gyakornokoskodom jelenleg.

22 évesen váltani fogok, mert külföldre megyek mesterképzésre (és hiába lehetek full online, szeretnék néha jelen lenni, plusz külföldön többe kerül az élet)

Lehet, hogy nyáron már külföldön fogok dolgozni, ez esetben szeptemberben váltani fogok, hogy tudjam egyetem mellett csinálni.

Váltanék, ha lenne okom rá a mester alatt.

Utána, 24 évesen mindenképp váltok majd, mert lesz mesterdiplomám plusz hazaköltözök.


A fentiek közül szerintem mindegyik teljesen érthető ok, illetve kevesen vannak, akik ezeket a lépéseket el tudják kerülni.

2023. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Jogos. Miért kellene egy olyan helyen maradnia, ahová különböző okok miatt gyomorgörccsel meg undorral jár be? Én 30 vagyok, de ha valami nem tetszik és megoldani sem lehet a gondokat, simán váltok. Jelenlegi helyemmel elégedett vagyok: szuper munkatársak, nagyon jó fizu, közel is van és van kommunikáció!! Ezidáig 7 munkahelyet hagytam ott 9 év leforgása alatt. Nem is értem azokat akik szenvedve járnak be egy toxikus munkahelyre és nem mernek váltani, mert jaaaaaaj istenkém, lehet máshol még rosszabb lesz...
2023. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy én próbaidő alatt kilépek mindig. Minek kössem le magam egy f0s helyen.
2023. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Én lassan 1 éve el akarok menni de 1 év alatt jobbat nem, csak rosszabbat sőt még azt SE nagyon találok. mennék én de HOVA? A közmunkába?
2023. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!