Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is érzi úgy, hogy az...

Más is érzi úgy, hogy az irodai munka totál lelketlen?

Figyelt kérdés
10 éve tolom irodában, jó a meló, jó a fizu, de úgy érzem sokkal jobb lenne egy boltban dolgozni, vagy valami mászkálós meló. Viszont ott esetleg kéne hétvégén vagy ünnepnapon is dolgozni :(
2023. febr. 13. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem minden munka totál lelketlen volt. Bár szerintem amikor irodában voltam, akkor kicsit jobb volt mert elütöttem az időt a többiekkel amikor üresjárat volt. Igaz, hogy 2 órában dolgoztam csak. Amikor pedig teljesidős voltam home officeban, na az volt a lelketlen. Nap végére semmi erőm nem volt és csak aludni tudtam. Hétvégén sem volt sok kedvem a pihenésen kívül. Teljesen kicsinált.
2023. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, belőlem szóltál. Én is ilyen vagyok, sok a folyton ülés. Nem vagyunk amúgy egyformák, nem mindenki van ezzel így. Te is mozgékonyabb figura lehetsz! :))
2023. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Gyűlölöm az irodai munkát. Nekem már eleve az üldögéléssel és a sötét helyiségekkel is bajom van. Elég volt abból az iskolában. Az ott dolgozó emberek se nyújtottak semmi élményt. Inkább kertész lettem, a magam ura vagyok, rengeteget tartózkodok a friss levegőn, megvan a mozgás, nem kell udvariaskodni senkivel és a pénzem is megvan.
2023. febr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, gyárban is dolgoztam már gépi operátorként. Ott többféle munkát kellett csinálni naponta, változatos volt, lehetett mászkálni és időnként ülő mukja is jutott felváltva. A csapat is nagyon jó volt ott, rengeteget hülyéskedtünk és sok emberrel lehetett ismerkedni. Míg egy irodában van néhány besavanyodott nő és kész.
2023. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4: nem csak a nők vannak besavanyodva. mindenki, férfiak is.
2023. febr. 13. 09:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan csak 4 éve dolgozom irodában, de kezdem úgy érezni egy ideje ahogy te.

Én ráadásul egyedül vagyok itt. Észrevettem hogy nagyon magamnakvaló lettem. A munka is monoton. Én is másra vágyom, de nem mertem eddig váltani.

N

2023. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
4-es vagyok. Csak egy férfi dolgozott ott, ő jó arc volt.
2023. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Változó, én pl az irodait preferálom.

Középsuliba, még továbbtanulás előtt, és amíg rá nem jöttem mit akarok, diákként is dolgoztam gyárakban, na az szerintem sokkal lelketlenebb.

Én szeretem a szellemi munkát, hogy szellemileg vagy digitális megoldásokhoz alkotok valamit, hogy gondolkodnom kell. Vannak bizonyos területek, amit szeretek, e a kicsit technikaibb jellegű.


Amit a jelenlegi helyemen nem szeretek, azok az emberek, akik más részekhez tartoznak és együtt kell dolgoznom, sokakkal. Irtó fárasztó mások nyivákolását hallgatni egy közös projekt kapcsán (főleg mikor te a szíved-lelked beleadod és nem 100 hanem 110%-ot teszel bele, és segíted őket, de az sem elég, mindig van vmi.. hát én is tudnék nyàvogni, nekem is rohadt nehéz a helyzetem, azt persze már nem látják..)


A jövőben majd olyan helyet keresek, ahol nem ez a fajta működés lesz, ahogy az előzőemen, azt pl imádtam!


Valakivel jó együtt dolgozni, az emberek általában szeretnek is, de van aki látszik h rhadtul nem működik együtt, vagy csak az a fontos, amit ő kér, visszafelé már nem. Na ezért megyek majd vissza hasonló mederbe, mint az előző cégemnél voltam; minimális interakcioval a hlyekkel…

2023. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

El kell menni valami összeszerelőüzembe folyamatos 12 órás munkarendbe. Zúg, csörög, csattog a gép, meleg és büdös van, le sem ülhetsz, jön a darab, WC-re akkor jutsz ki, ha valaki beáll helyetted, közben ordibál a bunkó kisfőnök, darabszám-darabszám-darabszám, a kollégáidnak több füle van, mint foga, 1-2 hét után már azt sem tudod, milyen nap és napszak van és ha nincs szerencséd, műszak végére Kolompárék felfeszítik az öltözőszekrényedet és kirámolnak belőle mindent.

1-2 hónap után kézzel-lábbal fogsz rohanni vissza az irodába és soha az életben nem jut majd eszedbe, hogy lelketlen.

2023. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Hat en mar harom eve home offiveban tolom, de az utolso irodai munkahely isteni volt, gyonyoru gyakornok lanyok jottek egyenesen az egyetemrol es nekem kellett mentoralni oket 😃
2023. febr. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!