Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek feljelenthetem...

Szerintetek feljelenthetem azért a volt kollégám, amiért ledagattozott egy csoportos e-mailben?

Figyelt kérdés

Ő felmondott még korábban, és én jöttem a helyére, a kezdettől fogva nem tettem rá jó benyomást, mivelhogy úgy éreztem, hogy nekem pár nap után nagyon megy, ezért beültem a helyére a székbe kvázi kiszorítva őt és csináltam mindent magamtól.


Sok hibát kellett kijavítania, de nem is láttam rajta annyira a hajlandóságot, hogy betanítson, sőt frusztrált a jelenléte, ezért szóltam a főnöknek, hogy már mindent tudok, és ha Ő sem ragaszkodik hozzá, akkor nem kell letöltetetnie a felmondási idejét.


Így is történt, pénteken nem dolgoztam, illetve ma se, csak az emailokat néztem néha a telefonomon, neki pedig pénteken volt az utolsó napja, és mint kiderült 2 kamionnyi anyagot egy rossz telephelyre küldtem el, egy teljesen más városba, hála annak, hogy nem tanított be az a nyomorék rendesen, és küldtek az ottani ügyvezetők egy e-mailt a panasszal, és kérték a megoldási javaslatot személy szerint tőle (elvileg Ő volt a legjobb logisztikus a cégnél, és elment 2x annyiért egy multihoz, amit erősen kétlek) az emailon rajta volt a részlegünk, a főnök, illetve a volt kollégám is nyilván, mivel tőle várták a megoldást.


Ő pedig annyit írt, hogy elnézést kérek a dagadt nevében, és itt @-al megjelölt engem, az első napoktól azt állította, hogy ez milyen könnyű, Ő már mindent tud, vagy ezek szerint mégsem?


Aztán megjelölte @-al a főnököm, hogy gratulálok, jó választás volt, pláne ha evőversenyre is mentek csapatépítőn.


A javaslata pedig az volt, hogy vonják le a béremből a felesleges fuvarok, illetve a károsult cég anyaghiány miatti kárját, akik így nem kapták meg az alapanyagot, hozzátéve, hogy bárhogy is, ez már nem az Ő gondja hála Istennek.


És még küldött egy bohóc fejet meg azt, hogy "hahahahahaha".


Ezzel a levéllel besétálva a rendőrségre feljelenthetem?


2023. febr. 13. 18:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
99%
Fel. Csak korberohognek.
2023. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Mégis mi lenne a feljelentés tárgya? Miféle bűncselekményt látsz te itt?
2023. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
14%
Bárki feljelenthet bárkit bármiért.
2023. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as válaszoló a normális választ, akkor holnap ez lesz az első dolgom.
2023. febr. 13. 18:40
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

1. Semmi nem lesz belőle, hiába is jelentenéd fel.

2. Meg is érdemelted ezt az emailt. :)

2023. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

4

Feljelentheted, de csak az idődet vesztegeted vele. Ezután 2x annyira fognak rajtad röhögni. :)

2023. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
6: Ja, szegény még a válasz lényegét sem értette meg.
2023. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűncselekmény dagadtnak nevezni valakit. A rendőrség le sem fogja ezt szarni. :D
2023. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azzal foglalkozz hogy ne legyen nagy arcod semmire. Te írtad hogy már az elején úgy érezted te milyen jó vagy, tehát akkor logikus, hogy betanítani se kell.


PS: én nem nagyon rendezkednék be ott a helyedben

2023. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
1 héten belül ki fognak rúgni.
2023. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!