Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Feljelenthetem?

Feljelenthetem?

Figyelt kérdés
Tehát a tegnapi nap bevitted a sűrgősségire gyógyszertúladagolás miatt...1 napig voltam az intenzívan majd úgymond azt mondták, hogy már "mehetek" csak mennjek még beszéljek el a pszichiáterel. Nem tudtam, hogy az a zárt osztály. A recepción volt egy nagy darab ürge és már láttam, hogy úgy beszélt a betegekkel mint a kutyával. Na miután elbeszéltem a pszichiáterel kijöttem és várnom kellett. Erre néz rám és vigyorogva mondja, hogy: "te már itt maradsz öngyilkosság miatt". Elsőnek azt hittem viccel. Nem is mondtam semmit. Majd egyszer csak írja a papírra össze, hogy mi vannak nálak és adja ide, hogy írja alá. Én meg mondom biztos nem maradok itt. Erre elkezd velem ordibálni, hogy nincs ás választásom. Erre megyek a kijárathoz, hogy hátha nyitva hagyták azt el tudok menni el kezdi ordibálni, hogy "mit képzelsz magadról itt maradsz és kész". Mindig meg adtam a tiszteletet az orvosoknak és erre mikor bejöttek a szüleim akkor még azt mondja nekik, hogy én egy arogáns tuskó vagy. Nagy akkor helybe tényleg le k**va anyáztam. Végül nemsokkal elintéztük, hogy tényleg ne kelljeb bent maradnom. Szerintete az ilyen embert fel lehet jelenteni? Az ilyen minek megy egyáltalán orvosnak...

2019. máj. 20. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Abban igaza volt, hogy öngyilkosság miatt benttarthatnak, ha nincs valaki, aki felügyelni tud Téged 24/7. Hiába mondod, hogy Te nem akarsz bent maradni, meg, hogy saját felelősségre távoznál, nem mehetsz el - csak annak a kíséretéáben, aki felügyelne Téged.


A kérdés, hogy nem Te mondtál vissza valamit olyan stílusban, hogy Ő is sértésnek vegye?


Amúgy, ha kiszöksz, őt fogják elővenni, hogy egy öngyilkosságra hajlamos valakit hagyott meglógni, ugyanis, ha Te megölnéd magad úgy, hogy nem álltál senki felügyelete alatt, a pszichiátert veszik elő; ebben az esetben őt is (bár annyira nem értem, hogy miost akkor ki is állt a recepción).


A recepción levő ember amúgy biztos orvos volt?


Ha nem ütött meg, nem bántalmazott fizikailag, nem fognak komolyan foglalkozni az óüggyel. Feljelenteni akárki akárkit feljelenthet amúgy.

2019. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!