Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy bunkóság ha nem viszem...

Nagy bunkóság ha nem viszem be dolgozni kolléganőmet?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, aki egy várossal arrébb lakik mint én. Kb. 10 percnyire lakik tőlem. Nem pont útba esik, mert pont az ellenkező irányba lakik mint a munkahelyünk van. Én mostanában kezdtem el autóval járni, eddig nem volt még közös műszakunk. Őszinte leszek, nincs kedvem hajnalban 20 perccel korábban felkelni azért, hogy lemenjek érte. Ígyis borzalmasan korán kelek(3:30), és messze van a munkahely is (45 km). Erdős, vadveszélyes útszakasz, még rutinom sincs sok. Illetve kolléganőm később is jár, mint én (én szeretek nem késni). Szóval nagy bunkóság lenne, ha nem mennék el érte? Hazafelé persze már hazahoznám mert akkor már annyira sokat nem számít az idő. Mivel én útba esek nekik, egy párszor ők már hazahoztak engem, és nagyon kellemetlenül érzem magam amiért nem akarom viszonozni, de pont azért csináltam meg a jogsit, hogy ne 3-kor kelljen kelnem. Hogy oldjam ezt meg, hogy ne legyen kellemetlen? Szerintetek ez bunkóság?
2023. febr. 21. 13:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Kérte hogy menj el érte és vidd be dolgozni?
2023. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Már miért lenne bunkóság? Egy taxis ezért pénzt kap. Te miért fuvarozgatnád ingyen, csak mert a kollégád.
2023. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne bunkóság?
2023. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem bunkóság. Nyugodtan mond meg neki, hogy nem mész el érte, csak hazaviszed. Ha megsértődik, az az ő baja és nem a tiéd.
2023. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Már azért is legyen hálás, hogy egyáltalán hazaviszed. Vagy van valamilyen költségmegosztás?

Sokszor elvárják az egyáltalán nem természetest is egyes emberek.

2023. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Az nem megoldás, hogy ő odajön hozzátok, vagy legalább addig elmegy, amíg már útba esik?
2023. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Ja, az utolsónak jó ötlete van. Max. így vinném.
2023. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Én meg se kérdezném. Mindenkinek megvan a maga élete. Nem vagytok haverok csak kollegák. Vegyen bérletet azt jóvan. Engem se kérdez meg senki hogy elvihet-e. Meg gondolom mikor oda jelentkezett nem az volt a feltétel hogy te fuvarozgasd. Ennyi
2023. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem kérte, és nem hiszem, hogy (látványosan) megsértődne. Nincs költségmegosztás sem. De nem is a pénzről van itt szó. Sosem kérnék pénzt jollégáktól, mert engem is hoztak már haza, de én pont útba estem. De volt már, hogy nem tudtak hazahozni nem volt eszemben sem, hogy megsértődjek. Csak rossz érzés mégis.


Ja amugy az jó lenne, csak kolleganom amugyis később jár be a későbbi busszal. Ha megvárnám, hogy lejöjjön oda, akkor gyakorlatilag mindketten elkésnénk, és mivel váltóműszak van, az éjszakás nem érné el a buszt.

2023. febr. 21. 14:26
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

"Nem kérte..."


Akkor mi a kerdes, bakker????

2023. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!