Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy bunkóság ha nem viszem...

Nagy bunkóság ha nem viszem be dolgozni kolléganőmet?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, aki egy várossal arrébb lakik mint én. Kb. 10 percnyire lakik tőlem. Nem pont útba esik, mert pont az ellenkező irányba lakik mint a munkahelyünk van. Én mostanában kezdtem el autóval járni, eddig nem volt még közös műszakunk. Őszinte leszek, nincs kedvem hajnalban 20 perccel korábban felkelni azért, hogy lemenjek érte. Ígyis borzalmasan korán kelek(3:30), és messze van a munkahely is (45 km). Erdős, vadveszélyes útszakasz, még rutinom sincs sok. Illetve kolléganőm később is jár, mint én (én szeretek nem késni). Szóval nagy bunkóság lenne, ha nem mennék el érte? Hazafelé persze már hazahoznám mert akkor már annyira sokat nem számít az idő. Mivel én útba esek nekik, egy párszor ők már hazahoztak engem, és nagyon kellemetlenül érzem magam amiért nem akarom viszonozni, de pont azért csináltam meg a jogsit, hogy ne 3-kor kelljen kelnem. Hogy oldjam ezt meg, hogy ne legyen kellemetlen? Szerintetek ez bunkóság?
2023. febr. 21. 13:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

Uh, akkor viszont mik ezek a gondolattorzítások a fejedben?

Meg sem történt még semmi, amit előre vetítesz.

2023. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem a pénz számít. Hanem az elvek. Senki nem várhatja el, hogy egy kolléga ingyen fuvarozgassa.

Ha neked attól már lelkiismeret furdalásod van, mert ezt nem akarod megtenni, akkor sérültek a határaid.

2023. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Én elvinném, ha leutazik hozzám időre és fizeti a benzinköltség legalább felét.
2023. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

Aki lepontozott elarulja miért tette? A kérdezőt nem kérte meg a kolléganoje arra, hogy menjen érte vagy vigye haza. A probléma az ő fejében létezik csak.


Kb mintha most én arra kérnék itt tanácsot, hogy mondjam le Brad Pitt vacsorameghívását. Igaz, nem ismer, sosem találkoztunk, q világ másik végén él, de mi van, ha meghiv, hogy utasitsam vissza?

2023. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Ne aggódj. Mint már megszokhattuk, a legértelmesebb válaszokat pontozzák le. Valakinek ez az egyetlen szórakozása.
2023. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy bunkóság. Az se ha nem viszed haza, bármi dolgod lehet munkaidő után.
2023. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmi kötelezettséged felé. Ha mégis vinnéd ,az alap lenne hogy ő igazodik hozzád.Ha neki nem lenne jó a hamarabb indulás, és hogy időre ott legyen nálad akkor nincs kérdés, menjen busszal. Nem is értem, hogy alapból hogy jött a felvetés benned, hogy ha bevinned dolgozni, még te igzodj más reggeli rutinjához.
2023. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%
Ők is csak hazavittek , mert útbaestél nekik, ha kerülő lett volna ne hidd, hogy hazavisznek. Szóval nem bunkóság.
2023. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy emiatt bunkó, szerintem helyesen is jártál el.
2023. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!