Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyenkor vállalható, hogy...

Ilyenkor vállalható, hogy betegen bemész dolgozni?

Figyelt kérdés
Pl náthás, vagy influenzás vagy, de mivel még dolgozni tudsz, ezért bemész egy irodai környezetbe, olyan munkát csinálni amit otthonról is tudnál. Mivel vagy szabit veszel ki vagy betegállományba mész, és nincs otthoni munkavégzés ezért inkább bemész dolgozni.

2023. febr. 23. 08:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

#10

Úgy lenne normális de sajnos sok helyen nem ez a morál.

2023. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
9 ez így van csak sokszor menni kell, ilyenkor egy jobb maszk megoldás lehet, ha a kollégák kérik.
2023. febr. 23. 09:51
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

Influenzás nagyon ritkán vagyok, olyankor viszont magas lázam van, fáj mindenem és sokkal több alvásra van szükségem, szóval olyankor eszemben sincs korán kelni és bárhova is menni.


Náthás kicsit gyakrabban vagyok, azzal nem szoktam otthon maradni, nagyon max felveszek egy maszkot ha sokat tüsszögök.

2023. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
Népegészségügyi kockázat. Ebből könnyen lehet bíróság, börtön is. Csak cecil fog majd látogatni.
2023. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
Én csak akkor maradok otthon ha làzas vagyok.Náthásan bemegyek,vagy ha fàj a torkom, akkor is.Teszek maszkot és annyi.De munkahelytől függ,nàlunk kész kàlvária van,ha egy valaki kiesik.Akkor mindenkinek vàltozik a beosztása.
2023. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én bemegyek betegen is. Sajnos kell a pénz.
2023. febr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én decembertől márciusig náthás vagyok. Utána meg júniusig allergiás. Háziorvos csak emiatt nem hajlandó kiírni. Ne menjek be dolgozni? A főnököm nem engedi hogy otthonról dolgozzak home officeban. Megsérti az emberi jogaimat? Buszsofőr vagyok.
2023. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Minket hazaküldenek azonnal, ha taknyosság, köhögés, láz stb van.

Nincs jogod megfertőzni senki mást. Azt a pár napot amíg kifekszed, ki lehet bírni.

nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!