Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rászólnátok a kollegátokra ha...

Rászólnátok a kollegátokra ha egyre hamarabb és hamarabb menne haza? Lassan a munkaideje felénél lelép

Figyelt kérdés

Amikor ide került (8-16 munkaidő) órát lehetett hozzá igazítani.

16.00kor indult.

Aztán elkezdte hogy 10 perccel előbb. majd fél óra. majd még 10 perc még 10 perc stb..


ez már oda jutott hogy kettőkor már nincs sehol.

Azért elég kemény 14kor lelépni egy 16h-s munkaidővel...


a főnök TUDJA szava sincs róla.

Nekem meg böki a csőröm-ha neki szabad nekem is? Meg mindenkinek?

Ha egynek szabad mindnek szabad.


Hát mitől különb ő mint én vagy bárki?


2023. febr. 23. 10:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
Én innentől a helyedben pont ugyanakkor lépnék le, mint a kolléga. Még szólnék is neki várjon meg míg felhúzom a kabátot, menjünk együtt.
2023. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te vagy a tulaj, akkor nem téged károsít meg. Igazából nem sokat tehetsz főleg, h a főnök tudja és nem érdekli. Amúgy válts homeofficera, ott sokkal nagyobb nyugi van.
2023. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

" Még szólnék is neki várjon meg míg felhúzom a kabátot, menjünk együtt."


csak az a különbség hogy nekem azért van is dolgom, míg ő telefont nyomkodni jár be.


ez onnan is leszűrhető hogy ha én szabin vagyok hatalmas gond hogy a munkámat kire osztják ki.


ha ő megy szabira semmiféle munkáját nem osztják ki senkire. ami nincs, azt szét se kell osztani.

2023. febr. 23. 11:47
 14/29 anonim ***** válasza:
90%

Na, igen. Az angolok ezt úgy oldották meg (egyik ismerősöm mesélte) hogy a bejáratnál ujjlenyomat olvasót szereltek fel aminél számítógép rögzíti, hogy ki hány óra hány perckor érkezett vagy távozott, és aszerint kap fizetést!

Soha senki nem lógott, és még az ujját sem tudta kölcsönadni hogy valaki más lehúzza helyette mint pl a kártyát: :)

2023. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem a főnök kis rokonáról van szó,én inkább a főnököt kérdezném meg,hogy mi az oka annak,hogy ő előbb elmegy. Lehet,hogy már csak 6 órában fizetik.
2023. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

"i, hogy ki hány óra hány perckor érkezett vagy távozott, és aszerint kap fizetést!"


de ez meg egy másik problémát vet fel, kérdés hogy mi kell a cégnek?

a) hogy sokat benn leygek és szart se csináljak azt is rosszul

b) hogy legyek benn kevesebbet de ezalatt tempósan és pontosan melózzak


nem székmelegítésért fizetnek

2023. febr. 23. 12:10
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ebből is látszik, h nem vagyunk egyenlőek. Az egyik embernek jár a kivételezés, a másiknak már nem.
2023. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, ha rugalmas a munka, lehet megunta a sok semmittevést.

Nekem is olyan, ezért dolgozok távmunkában.

2023. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Lilluci27 ***** válasza:
31%
Nem a tiéd a cég, nem vagy érdekelt abban hogy az jól működjön, végezd el a munkád, vedd fel a fizetésed és éld az életed. Neked attól nem lesz jobb hogy rászólsz.
2023. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem is lehetne nem szólnék rá :D De jó lenne egy olyan főnök akinek mindegy hány órát vagyok bent :D
2023. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!