Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Általatok régről ismert,...

Általatok régről ismert, rosszakaró jelentkezése a munkahelyetekre?

Figyelt kérdés

Ha olyan pozícióban lennétek valahol, hogy az e-mail címre érkező, állásra jelentkező önéletrajzokat csak és kizárólag ti gyűjtenétek be külső jelentkezőktől és egy régi rosszakarótok önéletrajza érkezne, mit tennétek?

Hagynátok, hogy beérkezzen az önéletrajz?


A rosszakaró egész élete abból áll, hogy adott közösségben információkat gyűjt (főleg azzal kapcsolatosan, hogy ki kivel van jóban, ki milyen pozícióban van, kihez kell törleszkedni), van hogy évekig elvan aztán kezdi el a közösségromboló tevékenységét, de van hogy pár hónap után.

Gyerekként is ezt csinálta, felnőttként is, szóval a manipulációban, lejáratásban, egyes emberek hiteltelenítésében, közösség bomlasztásában "több évtizedes gyakorlata, nagy jártassága" van. Hasonló színvonalú sorozatok, meg bulvár-pletykák érdeklik.

E "tevékenység" mindig is hatalmas örömöt okozott neki, különösen az, amikor mást/másokat megtör, lelki fájdalmakat okoz neki/nekik, megszégyenítéssel, megalázással, kiközösítéssel.


A kérdés valamennyire elméleti, de sajnos, lehet így járni.



2023. febr. 24. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogadnám be az önéletrajzát.
2023. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Én sem. HR - es vagyok ráadásul.
2023. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Hagynám.
2023. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a munkahelyi közösség érdekében sem fogadnám el a jelentkezését. Ez valahol a te felelősséged is.
2023. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
A rövid leírás alapján egy magánakvaló, manipulátor pszichopata. Ha tényleg így van, ismered ennyire, akkor azonnal delete, kuka. Lelkiismeret furdalás nélkül
2023. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha én interjúztatnám, akkor hagynám. :) Egyéb esetben nem. De szerintem ezt a legtöbb helyen így is csinálják.
2023. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Én tuti megbosszulnám és törölném az önéletrajzát :D
2023. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Még a kukából is törölnék, mintha be sem küldte volna.
2023. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ.

Ha interjút csinálnék vele behivnám és porig aláznám

2023. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem egyszerűen kiszurnem és elmondanam miért
2023. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!