Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarországon mi a helyzet...

Magyarországon mi a helyzet azzal akinek nincs munkahelye? Miből él?

Figyelt kérdés

Mert álláskeresési járadékot csak néhány hónapig kaphat de csak az akinek meg van annyi munkaviszonya. Utána meg?

Teljesen magukra vannak hagyva a munkanélküliek.

És aki iskolából kikerül és nem talál munkahelyet?

Fizetik a dolgozó emberek is a rengeteg adót a fizetésükből,a nagy semmire. A minimálbér adóterhelése a legmagasabb Magyarországon. A fizetések rettentően alacsonyak, az élelmiszerárak brutális magasak.



2023. febr. 26. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Van elég munka.
2023. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nincs elég munka.
2023. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kikerültem az iskolából, én sem talàltam munkahelyet hómapokig. Szerencsére a szüleimmel éltem, így nem számított, hogy nincs keresetem. Lelkileg jobban megviselt az egész és a sok kudarc.

Több mint 4 éve dolgozom. Azóta pedig sokszor túlzásba is viszem a spórolást. Mindig bennem van, mi van ha jön egy rosszabb időszak. Legyen tartalék, amihez nyúlhatok. Pont emiatt amit írsz. Ilyen árak mellett kegyetlen lehet a munkanélküliség.

N

2023. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Feketén besegít valahol.

Eltartja a nyugdíjas szülő.

Illegális tevékenységet folytat.

Ingyen konyhán szerzi a kaját.

Kéreget.


Stb

2023. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

eltartja őket a család, vállal alkalmi munkákat.


"Teljesen magukra vannak hagyva a munkanélküliek."


felnőtt emberek, oldják meg a saját életüket. 50 éve vége annak, hogy az "állam" majd segít. Ideje volna felébredni.

2023. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Van elég munka, csak max te nem akarod csinálni, az neked nem tetszik, nem akarsz müszakba járni.


Ha nem tudnék miből élni, akkor elmennék bárhova dolgozni, nem finnyáskodnék.

2023. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos valóban több a kereslet mint a kínálat.

Ráadásul tapasztalat nélkül egyre nehezebben vesznek fel egyes területeken, így pályakezdőként nehéz dolga van az embernek.


Ez akkor nagy szívás, ha a családod nem támogat, és megélhetési problémákkal találod magad szemben ha nem helyezkedsz el hamar.


Sajnos szerintem akinek nincs más lehetősége, az megragadja azt amit muszáj, és sok esetben pl egy diplomás elmegy egy gyárba dolgozni pár hónapot, amíg nincs jobb lehetőség, mert muszáj neki, hogy megéljen.


Ha ilyen lehetőséget se talál, akkor kölcsönkér, hitelt vesz fel, vagy bármilyen hasonló nem éppen jó megoldásokhoz folyamodnak

2023. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

"felnőtt emberek, oldják meg a saját életüket. 50 éve vége annak, hogy az "állam" majd segít. Ideje volna felébredni."

Akkor mi a f.szért vonja az állam a szocho-t a fizetésből? Ne vonja ha utána nem forgatja vissza a közösbe mert ez ífy csalás

2023. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Itt a faluban pl sorra szülnek 8-10 gyereket, igen az is aki most került ki az iskolából. Úgy tünik ebből frankón meglehet élni mert az is terhes akit kilakoltattak 4 hónapja,és most 20-ad magával él a putriban. Na ők tudnak valamit.
2023. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor mi a f.szért vonja az állam a szocho-t a fizetésből? Ne vonja ha utána nem forgatja vissza a közösbe mert ez ífy csalás"


Visszaforgatja egy részét.. csak túl sok az éhes száj, mindenkinek morzsák jutnak csak, valakinek még annyi se.


Én lennék a legboldogabb, ha nem kellene ilyen hülyeségeket befizetnem havonta.

2023. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!