Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire igaz most a mondás...

Mennyire igaz most a mondás hogy "örülj hogy van munkád, mert sokaknak nincs és ne ugrálj, mert 100-an állnak sorba a helyedre"?

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Most? Mindig ezt mondják.
2023. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezt bizonyos szint alatt mondják elég sűrűn.
2023. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Kinek mi. Az én helyemre biztosan nem állnak sorban 100-an. És magabiztosan váltanék, ha aktuális lenne. Pár hónapja kerestem állást életemben először úgy igazán és az első interjúm után meg is kaptam az első ajánlatom.
2023. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, mi a szakmád, és mennyire vagy jó benne.
2023. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Mögöttem biztos nem állnak 100-an sorba.
2023. febr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lilluci27 ***** válasza:
74%
10000 % ig örülj hogy van munkád, ez már nagy eredmény!
2023. febr. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Teljes mértékben igaz. Olyan helyzetben vagyunk, hogy jöhetnek sokkal nehezebb idők is mindenkire. Olyankor elég veszélyes túl magabiztosnak lenni, mert könnyen pofára eshet az ember. Itt a kérdés alatt is vannak nagypofájú prolik (az én helyemre ugyan nincs 100 ember), de ez csak csak egy hamis illúzió. Én is magasan képzett vagyok és mindig napok alatt találtam az előzőnél is jobb munkát, de jelen helyzetben én sem mernék bevállalni egy felmondást úgy, hogy nincs meg az új helyem.
2023. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 ugyanez. A mostani melóban egyedül töltöm be ezt a feladatkört, amiben vagyok, helyettesem sincs,ha elmennék szabira. Szerintem százan nem tolonganának az én pozimért,mert maga a munka jó,de a fizu kevés sajnos (várható is, hogy az évben sokan elmennek majd emiatt,mert nem megfelelő mértékben emelik a fizukat valszeg -orulhetnek a kollégák,ha a +10% meglesz). Viszont nagyon szeretem,amit csinálok. Csak akkor mondanék fel,ha biztos helyem lenne máshol. Bár vannak tartalékaim,de egy hónapot sem töltenék el fix bevétel nélkül a jelenlegi helyzetben.
2023. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bizonyos munkáknál igaz - olyan munkáknál, amikhez nem kellenek kifejezett képesítések, készségek, diplomák stb.
2023. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!