Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet megtartani egy...

Hogyan lehet megtartani egy állást próbaidő utánig?

Figyelt kérdés
Fontos lenne nekem ez a munkahely, leginkább azért mert kell 6 hónap munkaviszony hitelhez,hogy be tudjuk fejezni a ház felújítást mivel sajnos az áremelkedések miatt van amire már nem jutott pénz és,hogy költözni tudjunk hitelre van szükségünk. Valószínűleg találnék más munkát de mivel álláskeresői járadékban is részesültem így itt újra indul a 6 hónap amit várnom kell hiteligényléshez. Szerintem a munkámat jól végzem de a főnökasszonyunk simán szimpátia alapján rúg ki random embereket. Nem a szakmai részét nézi a dolgoknak,hanem ki van vele jóba,ki hajlandó pl nyalni nála. Én egyik kategória sem vagyok, de sajnos attól tartok ha nem mondanék róla semmi rosszat is feltételezni fogja,hogy biztos én is ki beszélem és nála ez ok a kirúgáshoz. Valószínűleg saját ismerősöket akar a helyükre tenni. Még van két hónap a próbaidőből, addig megfog ölni az ideg engem. Folyamatosan hangoztatja,hogy senki nincs biztonságban. Mit gondoltok,hogyan lehetne megtartani egy állást ha próbaidő van? Utána határozatlanná válna a szerződésem. Jelenleg a ház a legfontosabb és ahhoz,hogy befejezzük kicsit tűrnöm kellene ilyen idióta főnöknek. Üldözési mániája van és azthiszi mindenki őt beszéli ki, őt gondolja szakmailag nullának stb...
2023. febr. 26. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa. Mifelénk inkább a munkahelyek aggódnak, hogy tartsák meg a munkavállalókat. Ha nem szeretsz hízelegni, akkor marad az, hogy a lehető legjobban dolgozol. Aztán vagy elég lesz ez, vagy nem.
2023. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet úgy utálom. Nekem közmunkában dolgozva volt ilyen zsarnokoskodó főnökasszony, aki szintén rendszeresen hangoztatta, hogy igazából akárki akármikor kirúgható, hiába szól a szerződése x ideig, fegyelmi okokra hivatkozva bármikor azonnal elküldheti, és akkor segélyre sem lesz ám jogosult. Az ilyen kisebbrendűségi komplexusban szenvedő balf**zok nem valóak főnöknek. És nem értem a gondolkodásmódjukat. Nem lenne nekik jobb, ha a dolgozók kedvelnék őket, mint rendes főnököket?
2023. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen főnökök,akik valamiért a dolgozók félelmét mélyítik inkább el. Nekem is voltak főnökeim,akiket nem kedveltem,de egyik sem lobogtatta, hogy ő bármikor bárkit kirúghat. Szörnyű, hogy ilyen emberek vezetői pozícióban lehetnek. Azt tudom tanácsolni a kérdezőnek,amit az #1 mondott, hogy igyekezz a lehető legjobban dolgozni, amit kiadnak feladatot,azt becsülettel végezd el. Te ennyit tudsz tenni ebben a helyzetben. Szorítunk, hogy sikerüljön kihúzni a próbaidőt!
2023. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!