Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokan lehetnek olyanok,...

Sokan lehetnek olyanok, akiknek alig van magánéletük, mert szinte mindig a "cégnek" élnek, vagy nem?

Figyelt kérdés
Tehát akiknek az életét kábé teljesen kitölti a munkahely, hétvégén és szabadidejükben is képesek céges munkával foglalkozni, ha nem is lenne muszáj nekik.
2023. febr. 28. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen eszement munkamániások. És ugyebár képesek a munkahelyen is kérés nélkül túlórázni, az sem érdekli őket, ha nem fizetik ki és le sem csúsztathatják. És miattuk hátrányba kerülnek azok, akik utóbbi dolgok fejében szeretnének túlórázni. Mert a főnök majd nyilván hülye lesz honorálva túlóráztatni, amíg van egy kedvenc házimarhája, aki ingyen és bérmentve hajtja magát extrán.
2023. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
79%

na és mi a helyzet azokkal akik ugyan magasból leszarják a "céget" de nincs családjuk nincs életük így jobb híján állandóan benn vannak, mert legalább addig is vannak valahol és csinálnak valamit?


Nekem volt kollegám aki azért nem ment nyáron szabira, mert egyedülálló volt, pénze se volt, egyedül meg hova menjen és miből és így ki se vette a nyári szabit. és nem azért mert annyira a munkahely rajongója volt.. hanem azért mert mit csinált volna otthon? Bámulta volna a szoba konyhát 2 hétig?

2023. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
2: Az már régen rossz, ha valaki a szabadidejében nem képes mást csinálni, mint otthon enni és feküdni.
2023. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

" Az már régen rossz, h"


Hát nem mondta senki hogy jóóóó.... de mióta világ a világ vannak olyanok hogy munkahely, majd kocsma haza TV ágy.


Másnap ugyanez. nem egy újdonság ez.

2023. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
4: Na igen, sajna az átlag proliréteg ilyen.
2023. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
57%

Én nem vagyok proli, nem tartom magam annak de én is ilyen vagyok. 9.17-ig meló van mire hazaérek 18-18.30 ha nincs túlóra. ha van akkor 19-20h. és reggel 8kor kilépek az ajtón.mikor csinálnék bármit is?


munka haza vacsi át. ennyi.


és nem vagyok proli. egyetemet végeztem. család nincs barátok már rég nincsenek.

ez van.

2023. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6: És hétvégén se csinálsz semmit? Ha lenne két hét szabadságod, akkor sem csinálnál? Egész nap csak feküdnél, kivéve mikor megéhezel? Mert a 2-es egy ilyen embertípust ír le.

Vagy csak kocsmázol a szabadidődben, ahogy a 4-es irja a példájában?

2023. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

"6: És hétvégén se csinálsz semmit?"


dehogynem.

a) házimunka mosás vasalás stb amire egész héten időm sincs

b) nézek ki a fejemből és örülök hogy luk van a valagamon az egész heti elmebaj után

2023. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: De itt arról van szó, hogy valakinek olyannyira a munkahely az élete, hogy még szabadságot se vesz ki, mert hogy nem tudná mivel tölteni a szabadidőt.
2023. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mo.-n ez kb. közepes létszámú adat.
2023. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!