Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok foglalkozni a...

Szoktatok foglalkozni a munkahelyetek anyagi helyzetével?

Figyelt kérdés
Vagy csak bementek, dolgoztok, hazamentek, fizut megkapjátok, azt ennyi!?
2023. márc. 4. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Annyiból, hogyha látom, h jól megy a cégnek, akkor emelést kérek.
2023. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Mivel kis cég vagyunk (25 fő) és a főnök folyamatosan traktál a cég xar helyzetével, a saját xar fizetésével, meg hogy ő most a 3 autójából egyet el kell adjon, ezért igen, sajnos foglalkozom akaratlanul is a cég helyzetével, bár amúgy k*rvára lexarom.
2023. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, középvezetőként, alap, hogy nem csak 8 órát melegedni járok be.
2023. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%

Nekünk azért vették el a bérünk 30%-át mert a főnöük feketén számlázott lebukott a NAV 40 milliós büntit szabott ki és annak kifizetéséhez hozzá kellett nyúlni a bérekhez mert ha teljes bért ad nem tud büntit fizetni..


így szállt el a főnök mocskos csalása miatt amihez semmi közünk, a bérünk 30%-a.

2023. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lilluci27 ***** válasza:
82%
Nem érdekel
2023. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Kettes vagyok.


Miért százalékolt le mindenki? :D

2023. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: Mert itt az a divat, hogy a főnök és a cég ellenség, és ha nem vagy egy megkeseredett igásló, szar fizuval, akkor megy a minusz
2023. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8

Nem értem miért százalékolt le mindenki emiatt. Pedig az igazat mondom. Nyilván annyira érdekel, hogy jól menjen és ezért teszek is. De az már baromira nem fér a begyembe, hogy jön a főnök, leül és elkezd panaszkodni konkrétan MINDENRŐL. És mi kisemberek ülünk ott mint a faxok és muszáj hallgatnunk, mikor nekem például harmada a fizetésem az övének, és a cégem belül viszonylag fontos, döntéshozó pozícióban vagyok. Így már igazán xarok rá mert konkrétan levisz az életről.

2023. márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Nem lényeg. Nem egy kategorikus, "nem érdekel semmi, bemegyek, ledolgozom a 8 órát, fizessenek minél kevesebb munkáért minél többet, a főnök hülye, kizsákmányol, szart se érek, de fizessenek sokat, és az egész világ azért van, hogy nekem szar legyen, de én persze a kisujjamat sem vagyok hajlandó mozdítani" válasz volt, így megy a minusz. Ilyen ez a kategória szokj hozzá :) Ha meg gbm felett mersz keresni instant lepontozás bármit is írsz.
2023. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!