Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ha munkahelyen 2...

Normális ha munkahelyen 2 hónap után sem tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Összeszokott társaságban új vagyok. Nem szólok hozzá semmihez, legfeljebb segítséget kérek vagy kérdezek a munkával kapcsolatban. Később se lesz másképp mert egyrészt nem érzek késztetést, nem nagyon vagyok kíváncsi úgy nagyon senkire (nem rosszból). Később se lesz másképp mert a gimi meg az egyetem is ilyen volt, én nem kezdeményeztem sose. Nem vagyok ebben jó, még a végén nagyon rosszul sül el. Magamban elvoltam. Mit fognak gondolni fél év múlva? Jó lenne tudni mi jár a fejükben.

2023. márc. 5. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

"Nem vagyok ebben jó, még a végén nagyon rosszul sül el. Magamban elvoltam"

Akkor most mégis miért lenne ez másképp? Nem fog megváltozni, nem fogsz tudni velük beszélgetni. De nem is biztos, hogy kell.

2023. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Dolgozni kell a munkahelyen szóval nem vesztesz semmit ha nem dumálsz.

Idővel úgy is oldódni fog és lesz akivel beszélni fogsz.

2023. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy az új, szóval neked kell beilleszkedni. Idővel könnyebb lesz ahogy oldodsz, de neked is kell tenni érte, hogy befogadjanak. Elég ha néha 1 1 szóval te is beszallsz a beszélgetésbe, akkor valamivel könnyebb lesz
2023. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha te már úgyis eldöntötted, hogy nem akarsz senkihez se szólni, akkor miért érdekel, hogy másoknak mi a véleménye?
2023. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Volt ilyen figuránk nekünk is....

nem kell szószátyárnak lenni, de végtére is az életed jelentős százalékát a kollégáid között töltöd.... legyen már egymáshoz pár szavatok nem?

Bár a ketteske válasza alapján más nem így gondolkozik...

én meghülyülnék az fix.

2023. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk azért ha valaki két hónap után nem tud senkivel beszélni a munkahelyén ott vannak bajok.
2023. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem el hogy nem szólok máshoz, csak nem tudok. Ha más kezdeményez akkor visszakérdezek, váltunk pár mondatot. De hogy én magamtól csak úgy közöljek valakinek valamit, vagy közbeszóljak amikor ők elbeszélgetnek azt nem tudom elképzelni. Olyan hülyén jönne ki. Mit mondhatnék?
2023. márc. 5. 20:44
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem érted? Ahhoz gondolkodni és kéne ugye? Nem vagyunk egyformák. Csináld te azt ami a személyiséged szöges ellentéte.
2023. márc. 5. 21:03
 9/12 anonim válasza:

Én jó 1 éve vagyok az "új" helyemen (ami már nem is annyira új) de a legelemibb munkaközléseket kívül (van posta? hol a fénymásolópapír) nem beszélek senkivel 1 mondatot se. Beszélgetni soha senkivel az 1 év alatt.


Van akivel még szó szerint 1 mondatot nem váltottam (max köszöntem) az 1 év alatt.

2023. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
84%

"Pl az adott témához hozzá lehet szólni „


Hát hozzá lehet csak MINEK?? Minek erőltessük ezt a semmire se jó átlátszó small talkot? MINEK?

2023. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!