Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ha munkahelyen 2...

Normális ha munkahelyen 2 hónap után sem tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Összeszokott társaságban új vagyok. Nem szólok hozzá semmihez, legfeljebb segítséget kérek vagy kérdezek a munkával kapcsolatban. Később se lesz másképp mert egyrészt nem érzek késztetést, nem nagyon vagyok kíváncsi úgy nagyon senkire (nem rosszból). Később se lesz másképp mert a gimi meg az egyetem is ilyen volt, én nem kezdeményeztem sose. Nem vagyok ebben jó, még a végén nagyon rosszul sül el. Magamban elvoltam. Mit fognak gondolni fél év múlva? Jó lenne tudni mi jár a fejükben.

2023. márc. 5. 19:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális hozzászólásokat.


"Egy nyámnyila pö.sfej vagy aki képtelen társaságban emberi normák szerint viselkedni.


Egy lúzer vagy."


Te degenerált vadbarom, te vagy itt az egyetlen aki nem bír "emberi normák" szerint viselkedni.

2023. márc. 5. 22:45
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nem érted? Ahhoz gondolkodni és kéne ugye? Nem vagyunk egyformák. Csináld te azt ami a személyiséged szöges ellentéte."


Biztos vagy te abban, hogy ez a "probléma" forrása? Hogy nem ilyen a személyiséged?

Érdemes lenne fejleszteni a kommunikációs készségeidet. A 11.-es válaszod alapján az asszertivitás témájába sem ártana egy kicsit belemélyedned. Nagyon jó könyvek vannak ehhez kapcsolódóan. Aztán ha elérsz egy magasabb szintet, akkor világosan láthatod, hogy milyen is a személyiséged. Könnyű lemondani olyanról, ami nem áll rendelkezésünkre. Én azért nem járok Ferrari-val, mert nincs ínyemre hivalkodni! Ez így mennyire hiteles? Mert én így döntöttem, azért van így, még véletlenül sem azért, mert csóró vagyok. Szóval láss neki a dolgoknak, aztán ha mégsem jön be, azzal sem vesztesz semmit. Egyáltalán nem árt, ha csiszolod egy kicsit a verbális készségeidet. Attól még nem lesz kötelező használnod, csak ad egy választási lehetőséget.

2023. márc. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!