Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Életemben először találkoztam...

Életemben először találkoztam egy mindenkin átgázoló, törtető , igazán aljas emberrel. Folyton a főnök irodájában nyal csontig?

Figyelt kérdés
Sajnos a napokban engem is megtalált, és egy, a főnök üzeni, hogy ne ezt és ezt csináld hanem így meg úgy felkiáltással próbált engem is kikezdeni. Hogy ignoráljam, ha a fönököt is dróton rángatja?
2023. márc. 9. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
A főnökkel beszélj, főnöktől kérdezd, elégedett e a munkáddal és mit kellene mashogy csinálni?
2023. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kellen ezzel bármit kezdened?
2023. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem aztán mondhatna bármit, hogy ki mit üzent. Ha majd a főnök úgy kéri, akkor úgy csinálom. Az ilyenek ellen a figyelmen kívül hagyás a legjobb módszer. Persze Béla, igazad van, aztán hagyod a fenébe.
2023. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyeneket mond, hogy a főnök üzeni, egyből menj a főnökhöz, hogy tényleg így gondolja-e, ne hidd el egyből a kollégának, hogy a főnök üzent bármit is, lehet azt se tudja miről van szó, csak a kolléga titokban főnököt játszik neked. Ha kiderül, hogy a főnök tényleg olyan hülye, hogy ez a nyomorult képes őt dróton rángatni, téged meg elkezdenek fasságokkal szivatni, akkor meg lépj le ebből az óvodából vmi értelmesebb helyre.
2023. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy a nyelvét húzza vissza és tartsa a szájában. Ne rohangáljon már itt mint a főnök kis pincsi kutyája. Ha ezt úgy mondod, hogy a többiek is hallják és elkezdenek nevetni rajta akkor lehet átgondolja ezt a dolgot a kis seggnyaló.
2023. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!