Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondtam a munkahelyen. A...

Felmondtam a munkahelyen. A főnök azóta próbál keresztbe tenni, ahogyan csak tud. A rengeteg megaláztatás miatt jutottam erre a döntésre. Felajánlottam, hogy rendezem a dolgaim, mielőtt elmegyek. Miért viselkedik így? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

2023. márc. 7. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Tilds le mobilon az biztos.
2023. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Hát a Covid meg az influenza még mindig támad, meg valami hányós hasmenéses betegség is terjed. A főnöknek két köhögésroham közt megmondod, hogy mennyire sajnálod, de lebetegedtél.
2023. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el táppénzre vagy szrj bele az egészbe.Itt a lehetőség hogy kiállhass magadért következmény nélkül,szólj vissza neki,ne hagyd magad.A munkát nagyrészt végezd el hogy arra ne lehessen panasz de legalább akkor legyen önbecsülésed amikor kockázat nélkül megteheted.
2023. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már ha felmondási időt töltöd és be kell menned
2023. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmész a felette lévő főnökhöz.
2023. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Arról beszélek.
2023. márc. 8. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!