Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 6 hónapos határozott szerződés...

6 hónapos határozott szerződésnél, ha úgy érzem, hogy mégsem tudom az elvártakat teljesíteni, de mégis van bűntudatom, hogy energiát fektettek belém, tanítanak, mi a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Meghaladja a képességeimet, hogy egyszerre 10 dologgal kell foglalkozni, azt tökéletesen, érzem azt is sokszor, hogy ha többször kell elmondani valamit nekem, türelmetlenek, meg nem értik, hogy miért nem emlékszem arra, amit 4 hónapja egyszer már elmondtak vagy mutattak. És a tanulásnak még messze a vége.

Persze nem mindenki, alapvetően szeretem a munkahelyet, de azt látom, hogy robotok lettek inkább az emberek.

Van lehetőség hasonló, de kevesebb energiát igénylő munkára.

Esetleg, ha valami konkrétabb infóra szükség van, privátban írnék annak, akit érdekel.



2023. márc. 11. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy nem a szerződés lejárta előtt mondandék fel, tudom, hogy ott vannak kötelességek, hanem csak nem szeretnék hosszabbítást.
2023. márc. 11. 18:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Határozott idejű szerződésnél semmi bűntudat ne gyötörjön, amikor lejár. Ha nekik fontos, hogy a betanítás után is ott maradjon az ember, akkor határozatlan idejű szerződést kell kötni.
2023. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne lelkiismereteskedj, ez üzlet, ráadásul határozott és is vettek fel eleve.

A szerződés pedig kétoldalú dolog.


Nem azért járunk be dolgozni, hogy boldoggá tegyük a főnökünket és a céget, ha jobb lehetőséged van, vagy szimplán nem érzed ott jól magad, nem vagy a helyeden, minden jogod megvan váltani.


(Mondom ezt én, aki bár tartja a fentit, de én is mégis mindig lelkiztem/lelkizek, ugyanakkor mindig határozottan kiálltam magamért. Érdekes, ezt eddig mindig, mások is tiszteletben tartották, szerintem fontos a határozottság, na meg az egyenesség. Egyébként az is elég indok, hogy azt mondod találtál egy hozzád a személyiségéhez/céljaidhoz és kepességeidhez közelebb passzolót.)

2023. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen “mindent is tudni kell” dolog nem hangzik valami komolyan. Minél komolyabb szakértő valaki, annál speciálisabbak a szakismeretei. PhD szint alatt amúgy csak vergődés minden.
2023. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!