Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Március 15-én dolgozhatok?

Március 15-én dolgozhatok?

Figyelt kérdés
Március 15-én kötelezhet munkára a munkáltató? 12 órás folyamatos műszak, fröccsöntő üzem. Arra hivatkoznak hogy költségesebb lenne megállítani a gépeket arra az 1 napra és nem éri meg a cégnek. Ezt meg teheti? Lehet ezt valahol jelenteni? Messze lakom a munkahelyemtől, és így haza sem tudok utazni, 160km.

2023. márc. 14. 09:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, dolgozhatsz te is, - mint oly sokan mások is meg fogják ezt tenni!

Hajrá Magyarország! Hajrá magyarok! :D

2023. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak így győzhetjük le a gonosz Soros Györgyöt és hálózatát.
2023. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Óó, megint jött miszter "fröccsöntő üzem vagyunk, csak éppen a műanyag kanálnál enyhén szólva szofisztikáltabb termékeket gyártunk" cégvezető úr, jól kioktatta a köznépet, köszönjük szépen
2023. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13: Milyen megint? XD Nem szoktam erről beszélni, amikor nem indokolt, itt azért tartottam indokoltnak, hogy a kérdező tisztába kerüljön vele, hogy önmagában az az indok nem állja meg a helyét, hogy nem gazdaságos.

Máskülönben nem vagyok cégvezető, sajnos.

2023. márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze. Mondjuk mi folyamatos munkarendben vagyunk, így adott esetben ünnepnapra is beoszthatnak, de akkor jár a munkaszüneti napi bérpótlék (100%).
2023. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!