Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozhatok hivatalosan, mint...

Dolgozhatok hivatalosan, mint traktoros nulla tapasztalattal?

Figyelt kérdés

Autóm van, egy ideje már vezetek is, de traktort még nem vezettem soha. Fiatal vagyok. Szívesen kipróbálnám a traktorozàst, de mindenhol azt írják, hogy tapasztalat kell. Tapasztalat nélkül esélytelen az egész? Tapasztalatot, hogy szerezzek, ha nincs földem, és nincs traktorom, és ismerősöm sincs, akinek lenne? Tudom, vannak élményvezetések traktoron, de egy alkalom az igen sokba kerül ahogy néztem, és szerintem 1-2 alkalom nem lenne elég, hogy megtanuljam a kezelést. De csak gondolom.

Esetleg van más alternatíva, amin megtanulhatom a traktor vezetést?

T jogosítványom van egyébként.


2022. aug. 22. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

A traktorral pl. az a nehéz, hogy nem műúton kell vele brillírozni, hanem földúton.

Az meg szeret ferde lenni.

Ha felborulsz, az nem jó mulatság.

De ha elakad, az sem.

Ezeket kell megtanulni. Ezért kell a tapasztalat.

2022. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó oké, akkor most már ezt tudom, de a kérdésre nem kaptam választ.

Esetleg van rá tanfolyam? Mezőgazdasági gépkezelői tanfolyamot néztem rá. Az elég? Ott megtanítják amit kell?

2022. aug. 22. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Jogsid van-e rá?
2022. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A T jogsi kell rá, azt meg is írtam, hogy van.
2022. aug. 22. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:
nem
2022. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
HA, van T jogsid, akkor miért ne? Főleg, hogy ott kellett lennie gyakorlati résznek.
2022. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt traktorra gyakorlati, mert a B jogsihoz kaptam a T kategóriàt.
2022. aug. 22. 23:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért is ne, majd bele jössz,nyugodtan jelentkezz ha van ilyen állás, majd a főnök el mond mindent.

Egyébként még kombájnt is tudsz vezetni állítólag, de azzal már aratni nem lehet szabályosan, de abból is lehet ugye papírt szerezni, szóval vágj bele.

Hajrá.

2022. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!