Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért akarnak a kollégák...

Miért akarnak a kollégák barátkozni?

Figyelt kérdés
Állandóan a magánéletemről faggatnak, legyek képben az ő kölykeikkel, férjjel, aztán ha vki felmond soha többé nem látjuk egymást. Akkor meg minek.

2023. márc. 15. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

Azért tartanak ott az életben, ahol, mert felesleges dolgokkal foglalkoznak.

Aki építi magát, fejlődni akar, az nem reked meg ilyen szinten.

2023. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

#1, És a kettő miota zárja ki egymast?

Mondjuk a faggatas már tulzas, de nem halt bele senki ha 2-3 szavat vált munka közben.

2023. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem udvariatlan dolog elzárkózni egy munkahelyen. Alap illem, hogy beszélgetünk. Nem kell melyreszántóan, csak pár dologról. Introvertált vagyok és engem is nagyon fáraszt a felesleges csevej, de nem akarok faragatlan lenni.
2023. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Pacsi, jó a kérdés. Ezt én sem értem, nem is igazán vagyok ebben partner. Elvileg a jobb emberi kapcsolatok miatt van, mert a munkahelyen el kell viselni egymást, és így "könnyebb". Másrészt ezek a small talk-ok kötelezőek az emberi kapcsolatban. Hót nem érdekli valójában a másikat, hogy mi van "velem", mert úgyis "nekem" kell sokmindent megoldani/átélni, de azért beszélgessünk h*eségekről.
2023. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

#2-3


A magánéletről való faggatás a faragatlanság.

Illetve nyomni a sódert, ami nem érdekel.

Munkahelyre dolgozni megyünk!


1-es voltam.

2023. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, hidd el, én nem vagyok csevegős, mert egyáltalán nem érdekel mások élete, a magaméról meg azért nem szeretem mesélni, mert nincs mivel dicsekedjek, de attól még nem vagyok tuskó. Az olyanokat, mint te, utálni szokták minden munkahelyen. Nekem nem célom ez. Nyugodt, kellemes légkörben szeretek dolgozni. És ehhez némi áldozatot is kell hoznom.
2023. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
3: Csak tudod, az, hogy az ember miről kíván beszélni a kollégákkal, és hogy azok mit akarnak mindenáron tudni, sajnos csak a legritkább esetben fedik egymást.
2023. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Hát, részemről ez nem probléma.
2023. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

#6


Ha az elején engedsz, rád telepednek.

Most akkor köteles vagyok hallgatni mást?

Igen, introvertáltként ez szörnyű.Nekem nincs mit megosztani, mert nem akarok még párkapcsolatot sem.

A szexuális életemhez meg nincs köze semmihez.

2023. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Én még sosem dolgoztam olyan helyen, ahol a szexuális életemről kérdeztek volna. De max megmosolyognám.
2023. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!