Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak olyan munkahelyek ahol...

Vannak olyan munkahelyek ahol alig kell valamit dolgozni?

Figyelt kérdés

Én multinal vagyok,de sok esetben három fele kell szakadni. Sokan reggel fél nyolctól este hatig az irodában vannak.

Más ismerősöm önkormányzatnal dolgozik,de sokszor kimegy postára ügyet intézni és elmondása szerint elég lightos.


Vannak olyan munkahelyek ahol alig kell valamit dolgozni?

Jellemzően hol és milyen munkák ezek?


2023. márc. 16. 09:07
1 2 3 4
 1/33 Lilluci27 ***** válasza:
84%
vannak
2023. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

De még mennyi.


Például: múltkor jártam egy anyakönyvi hivatalban. Amíg egy másik ügyintézőre vártam, volt időm nézelődni. Csaj beírt 3 sort, aztán ment egy kört sétálni. Visszajött, megint beírt három sort, megint mendegélt. Nem is csoda, hogy az 50-es éveknél tartanak a digitalizációval, hahaha.

2023. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

én vagyonőrként dolgozom kb csak figyelés az egész , de nem sokan jönnek erre. fizu 300 felett , este tudok aludni. Érettségim van és másfajta szakmám is a vagyonőrség meleltt.

24/48

de ismerősöm ennél is jobban járt 8 általánosa van , erre 8 órát dolgozik és kb 5 percnyi dolga van óránként , hétvége szabad. 500 felett keres.. CSak mert vannak kapcsolatai.. Szóval megéri tanulni, de ha vannak ismerőseid jobban jársz sajnos.

2023. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Vannak de altalaba vagy szarul fizet vagy vezeto beosztasba kell lenni
2023. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
25%
MÁV
2023. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Pl. a készenléti munkák.

Rendszergazda ül a munkahelyén és interneten chatel, játszik. De ha valami gond, van, mindenki tőle várja a megoldást, méghozzá azonnal.

Nem mindenkinek való az ilyesmi. Szerintem legjobb az egyenletes, nyugodt munka - na ilyenből van a legkevesebb.

2023. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Rengeteg gyakornok van ilyen helyzetben. Felveszik, fizetik, feladatot nem kapnak. Ami rossz, mert ugye így nem tanulnak.
2023. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
25%

"Más ismerősöm önkormányzatnal dolgozik,de sokszor kimegy postára ügyet intézni és elmondása szerint elég lightos."

Kérdező ezt nehezen hiszem el. Polgármesteri hivataloknál beléptető rendszer van. A dolgozóknak érkezéskor és távozáskor is le kell húzni a saját kártyájukat. Persze vannak olyan előadói munkakörök amikhez terep munka is tartozik, de ez nem jelenti azt, hogy szabadon kószálhat bármerre. A postát ebédidőben is elintézheti az ismerősöd.

2023. márc. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
Vannak ilyen munkahelyek, de nehéz bejutni
2023. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
8 figyelj, kb ezer önkormányzat van az országban és sok a vidéki.. ne hidd, hogy mindenhol automatikus midnen.
2023. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!