Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak olyan munkahelyek ahol...

Vannak olyan munkahelyek ahol alig kell valamit dolgozni?

Figyelt kérdés

Én multinal vagyok,de sok esetben három fele kell szakadni. Sokan reggel fél nyolctól este hatig az irodában vannak.

Más ismerősöm önkormányzatnal dolgozik,de sokszor kimegy postára ügyet intézni és elmondása szerint elég lightos.


Vannak olyan munkahelyek ahol alig kell valamit dolgozni?

Jellemzően hol és milyen munkák ezek?


2023. márc. 16. 09:07
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
47%

" Fordítás, pályázatírás, projektek kidolgozása, kisebb grafikai munkák."


de ha nem tévedek, ezek mindegyikéhez ÉRTENI KÉNE nemdebár? Fordítás? Pályázatírás? Hát ezek szakmák... nemdebár?

Grafikai munkák? Hát az még rosszabb az meg készség kérdése még meg se tanulható...


nemdebár?


meg aztán MIKOR? Mert mondom: bár semmi dolgom, de teljesen elképzelhetetlen hogy én itt privát dolgomban elmélyedjek... ha rajta kapnának hogy én itt privát melót csinálok még ki is rúgnak.

2023. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
31: Én honnan tudja itt bárki, hogy ki, mihez ért? Ezek csak ötletek voltak.
2023. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor tanulj melon kivul, hogy egyszer ertelmes melod legyen 🤷
2023. márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!