Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az az ital mennyiség (és...

Mi az az ital mennyiség (és miből) amit még megiszol este 7-8 fele úgy, hogy másnap menni kell?

Figyelt kérdés
Nem verseny. Csak kíváncsiságból.

2023. márc. 20. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Üveg bort simán. Esetleg emellé pár rövid. De én alkoholista vagyok, magasabban van a toleranciám, mint a normális embereknek.
2023. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
pár pohár csapvíz
2023. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
3 sör azaz 1,5 liter. Esetleg ha jobban bevagy járatva akkor 4 is belefér.
2023. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha tudom, hogy másnap reggel dolgozni kell, akkor max 1 sör vagy fröccs. 32N
2023. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha másnap menni kell, akkor nem nagyon iszok, de ha mégis, akkor max 2 sör.

30/N

2023. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha tudom, hogy nem lesz közepesnél komolyabb kihívás, például mert elrendeztem a nehezét, és mert van rendszerem fogadni és halasztani egy nappal a random felmerülő fasságokat, akkor 8x4%, 7x4,5%, 6x5% az ökölszabály, ami nyilván nem pontos, nyilván implicit a jó vacsi közben, töményebb (és még töményebb) esetben elengedhetetlen tudatosnak maradni a plusz vízfogyasztásra, ééés...


És még így is nagyon jó, ha rendezett nap. Alkoholistaként biztosíthatlak, hogy egy közepesen komoly másnap nem elég egy átlagos kemény kihívásban helytállni. Nem mondom, hogy hagyd abba, mert én se tudom, de azt tudom, hogy nekem is az lenne a jó, és nyilván neked is. Ránk vár megoldást találni. Vannak ennél sokkal kegyetlenebb életutak. Szerintem megoldjuk, még ha nem is ma. Ne érts félre, kíméletlenül eljön az a pont nekem is, neked is, ahol nincs válogatás. Élj boldogan, dönts jól, láss a lehetőségeidre, add meg az Istennek a lehetőséget, hogy bölcs döntésekre vezessen! Nem nagyon tudunk többet tenni maci.

2023. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6 Te a pia mellé még tolsz valamit? :)


Köszi a válaszokat, és 3dl vodkát ittam, remélem nem lesz több.

Úgy értette a kérdést egész pontosan, hogy mi az amit megiszol úgy hogy másnap nem másnaposan mész be.

2023. márc. 20. 20:27
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Egy nagy üveg vodka, de mindig hagyok az alján két decit másnap reggelre, csak hogy legyen mivel bevenni a rivotrilt.
2023. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja értem, te még aznaposan mész be.
2023. márc. 20. 20:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Vasárnap este egy pohár bort. Amúgy hétköznap nem szoktam már évek óta. Régen megesett egy egész üveg bor vagy 3-4 doboz sör plusz egy kupica tömény.
2023. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!