Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy úgy...

Volt már olyan, hogy úgy rúgtak ki, hogy semmi előjele nem volt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a paromat az elozo allasabol..
2023. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hosdzabbították meg a szerződésemet. A mai napig nem értem miért. Jól dolgoztam, a főnököm is elismert, az ügyfelek is szerettek.

Aztán hirtelen bejelentették, hogy 1 hónap múlva lejár a szerződésem, mehetek amerre látok, nem kellek.

Azóta sincs munkám.

2023. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2es és akkor mit csinálsz?
2023. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkát keresek. 😏
2023. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Tudtam, hogy nem én vagyok az,aki a legtöbb pénzt hozza a konyhára a csapatban (IT toborzás),de egyáltalán nem számítottam rá. Előtte egy-másfél héttel még az év eleji meetingen voltunk és beszélték meg a célokat mindenkivel egyesével. Azt megelőzően sem volt soha semmilyen figyelmeztetés, utalás stb. Aztán rám kényszerítették, miközben ott bőgtem a sokktól (tudom, gáz), hogy írjam alá a közös megegyezést, mert azzal jobban járok. Utólag nem bánom, hogy eljöttem onnan,de mai fejemmel biztos nem hagynám, hogy rám erőltessék a közöst.
2023. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mikor mikor szépen kértem, hogy a zaklató főnökömet szedjék le rólam és tegyenek át máshoz. Azonnali kirúgással fenyegetett a felettese. A sztori második fele az előző hozzászólóéhoz hasonló. Soha ne menjen senki bele olyan közös megegyezésesbe, ahol nincs a konkrét ok leírva. A vétkesek vígan pezsgőznek.
2023. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 nagyon sajnálom, hogy ilyenben volt részed. Szörnyű...

#5 vagyok: további finomság volt nálam, hogy azonnali hatállyal fel is mentettek a munkavégzés alól, pedig semmi olyat nem csináltam,ami ezt indokolta volna. Mindig időben bejártam, lehetett rám számítani, nem dolgoztam ittasan/drogosan, fegyelmi gondok se voltak soha velem.

Az, hogy "nincsenek megelégedve" az nem nyomós ok arra, hogy másnaptól már full ne dolgozhass. Nagyon nem volt ez rendben. De arra jó volt, hogy a munkavállalói jogokból alaposan "kigyúrtam" magam :)

2023. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Oh, nekem még el is mondták, hogy milyen tökéletes a munkám, milyen kár, hogy nem tűrtem némán a felettesem folyamatos inzultálását. Én kértem, hogy ne kelljen ledolgoznom egy napot sem a felmondási időből, mert félek attól az embertől, erről videó is készült, így a fenyegetésről is. Még egyszer leírom, tényleg mindenki inkább más esetéből okuljon: azonnal irány a munkajogász. Nyilván úgysem maradsz ott egy ilyen helyen, de legalább lesz egy olyan jogi lezárása az ügynek, ami megvédheti a többi ott dolgozót (erste).
2023. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!