Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy volt osztálytársam tiltott...

Egy volt osztálytársam tiltott fb-n. Sztetek is tök gáz? Semmi előjele nem volt

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
A "sztetek" szerintem gázabb.
2016. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az ő dolga...

ha gondolod, megkérdezheted tőle, hogy miért tette, de mivel nyilván semmilyen normális nevelést nem kapott (különben eleve szólt volna, miért tilt le, ill. még előtte, hogy miért fog letiltani, ha nem hagyod abba), ezért valószínűleg nem fog válaszolni.


Tényleg: miért is kell neked ilyen ismerős?

2016. dec. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kellett, hogy legyen előjele illetve oka, amiről viszont nem tudsz. Valaki nem kezd el csak úgy tiltogatni embereket szúrópróba szerűen :D

Háááát, de sajnos nem a fészbúkon élem az életem, ezért nem tudom átérezni ezt a kardinális problémát. Mivel jár? Nem tudsz éjszakánként aludni? Antidepresszánsokat kell szedned? Még több éhező gyerek lesz a Földön? Holnap belecsapódunk a napba? Vagy mi a hátrányod ebből?

2016. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tok gaz hogy a facebuk nelkul lassan levegot sem tudtok venni...
2016. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ő dolga.
2016. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Abszolut nem gaz, sot azzal sem ertek egyet, hogy ne kapott volna normalis nevelest.

Az, hogy volt osztalytars, nem jelent semmit, trljesen az o dolga, o szablya meg, hogy kit szeretne latni, kitol szeretne uzenetet kapni.


Miert is kene barkinek is megindokolni, hogy nem vagyok kivancsi a hulyesegeire?

2016. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elemi illem.

Elég baj, ha te nem érzed.

Ez olyan, mintha valaki jön, te meg a képére csapod az ajtót.

A helyett, hogy megmondanád neki: idáig bejöhettél, de mostantól nem, mert sajnos már nem vagy a barátom.

2016. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt a mai nap. Úgy hogy egy hete még normálisan beszélgettünk.
2016. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor tiltok, ha valaki zaklat, le akar nyilvánosan járatni, vagy valakibe szerelmes vagyok, aki nem viszonozza, így próbálom elfelejteni, hogy ne is lássam, miket írogat ki a facebookjára illetve ne tudjam őt elérni. Lehet, hogy ilyesmiről van szó, csak nem tudsz róla?
2016. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!