Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mihez kezdjek? Egyre mélyebben...

Mihez kezdjek? Egyre mélyebben vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy munkám, teljes távmunka, de ki fognak rakni próbaidő alatt, szerintem, mert egyszerűen nem vagyok képes ellátni a feladataim, annyira utálom, hogy az már fizikailag fáj.

Másrészről pedig kint ülök a konyhába egész nap, jönnek mennek a családtagok. Ha a hűtőben keresgélnek, már az is idegesít, nem tudok rendesen figyelni. Néha megjegyzik, ha itthon vagyok miért nincs elmosogatva vagy rendrakva stb. Vagy csak leülnének beszélgetni.

Annyira vagyok feszült, hogy tegnap torkaszakadtamból ordítottam mindenkivel, aki csak az utamba került.

Már korábban is jártam pszichológushoz, de igazán nem sokat segít, de igyekszik, annyit mondott, hogy nekem kell egy olyan állás ahová be tudok járni. Ez igaz. Voltam karrier tanácsadáson, ahol csak le lettem cseszve, hogy nagyon kevés a havi kb 2 pályázat. Lehet, de minek küldjek olyan helyekre ahova tudom, hogy be sem hívnak. Kb 3 hete nem tudtam elküldeni sehova az önéletrajzom, mert nincs egy épkézláb pozíció, már kitágítottam a keresést 90 kmes körzetbe, ez az a táv, ahol autópályán kb 1 óra alatt beérnék. De nincs egy lehetőség sehol.

Az alapjáraton magas vérnyomásom az egekbe van, az amúgy sem kis súlyom csak tovább gyarapodik.

Motiválatlan, kialvatlan és depressziós vagyok.


2023. márc. 22. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Sport koplalás friss kevegő termeszeti környezetben tudatos kalóriamentes étrend .
2023. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne a konyhában dolgozz. Nem is értem ez egyáltalán miért.

Keress normálisan, ha van annyi tudásod, ami otthonról is eladható, kétlem, hogy valóban ilyen kevés pályázható pozíció lenne (vagy tágabbra kell venni a szűrőt)

2023. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Előbb hozasd magad rendbe mentálisan, mert ilyen állapotban amit leírtál, alkalmatlan vagy közösségbe, vagy munkavégzésre!

Ez pedig azt fogja hozni magával, hogy mindenütt kirúgnak, az pedig nem szokott javítania pszichén.

2023. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mert itt tudok leülni normálisan?!

Nem akarok itthonról dolgozni soha többet, max heti 1-1 napokat.

Megfolyt a bezártság.

Nekem ebben a szakmában van tudásom. A megyében 800 nyitott pozíció van, zömében műszaki (karbantartó, cnc, lakatos, hegesztő, mindenféle mérnök) vagy eladó, betanított munkák.

De a szakmámban nincs pályázható pozíció, jelenleg 11 pozit dob fel a profession, ebből 5 távmunka, 2 olyan amire már pályáztam többször, vissza sem jeleztek, csak keresik állandóan az embereket, 2-höz nincs olyan nyelvtudásom (ukrán, német), 1 diákmeló (ezt nem is értem miért dobja fel), 1 pedig közszféra.

Ennyi a jelenlegi felhozatal.

2023. márc. 22. 11:14
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Nem csak a netes állásportálok léteznek! Sőt, igazából az állások többsége ezeken nem is jelenik meg. Tessék nyitott szemmel járni!

Egyébként meg a nullánál a közszféra is jobb. És talán a jelen pszichés állpotodban nem is ártana egy nyugisabb állás.

2023. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

@ 3-as: Lehet, söt biztos így van. De akkor ez egy ördögi kör. Nekem nincs más életem csak a munkám, én mindig is annak éltem, nekem nincs egy barátom sem, csak a család. A munkában teljesedtem ki, abból merítettem erőt, az abból nyert sikerélmények adták meg a napom hangulatát.

Lehet defektes vagyok, de ezen azt mondta a psziciáterem és a pszichológusom is, hogy nem érdemes rugózni, én ilyen vagyok, más meg más milyen.

2023. márc. 22. 11:18
 7/13 A kérdező kommentje:
@5: Nem kell nyugis állás, az utóbbi 3 évben csak unatkozni jártam be. Most már hasznos szeretnék lenni.
2023. márc. 22. 11:23
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Mennyibe kerül a legolcsóbb szék meg asztal, hogy le tudj ülni máshol?
2023. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Van szék és asztal is bőven.

De hova tegyem? A gyerekszobába? Vagy a hálóba ahol valaki nézi mindig a tévét? Azek sem jobbak.

2023. márc. 22. 11:31
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Ez a távmunka ára. Az lenne a természetes ami a covid előtt volt hogy az emberek bejártak dolgozni ahol biztosítva volt nekik hely ahol el tudják látni a feladataikat.

Persze hogy kell neked egy olyan állás ahova be kell járni Szerintem ez tök természetes, az emberek amúgy is társas lények, és szerintem ez az új keletű vívmány, mint a home office, nagyon nem lesz hosszútávon jó hatással a társadalomra. Csak a munkáltató is így akár spórolni sajnos... Az lenne a normális hogyha mondjuk heti 1, nagyon max 2 nap otthin. A többi pedig irodában.

Szerintem keress másik állást, nem ér ennyit, hogy tönkremenj benne.

2023. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!