Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezet fogtok azzal a kollégáva...

Kezet fogtok azzal a kollégával, akit utáltok? És ha igen, hogyan? Éppen hogy csak odanyújtjátok, vagy jó erősen megszorítjátok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Minden reggel a szemébe nézek a legördögibb mosolyommal és gyűlölettől teli pillantással, és a kelleténél 2-3 másodperccel tovább jó alaposan megszorítom a kezét amennyire csak bírom. Ha el akarja húzni a kezét akkor nem engedem, csak mégjobban szorítom.

Ha megérkezek és elindulok felé már látom is a szemében a riadalmat és a félelmet. De nem meri nem elfogadni a kézfogásom.


Vettem egy kézerősítő gumi karikát is, az szoktam nyomogatni miközben melózok. Ha arra jár akkor mosolyogva fel is mutatom neki, ahogy épp összepréselem.

2023. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lilluci27 ***** válasza:
100%
teljesen normális módon.
2023. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
végre egy minőségi troll, az 1-es személyében :D <3
2023. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan fogok kezet mindenkivel.

Legfeljebb, akivel nagyon jóban vagyunk, azzal meg is öleljük egymást.

De a kevésbé kedvelt emberekre nincsenek külön kis gonoszságaim :)

2023. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1


Köszi, ez nagyot nevettem. Jól esett. :)

2023. márc. 23. 13:20
 6/9 A kérdező kommentje:
*ezen
2023. márc. 23. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Dehogy fogok, nőként nem is várják el szerencsére, a legtöbb férfi frászt kap ha nyújtom mégis.

Amúgy meg a kovid óta kerülök minden érintkezést, valahogy nem esik jól és kész.

2023. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
3 férfi kollégám van, az egyikkel mindig kezet fogunk mert kedveljük egymást. A másik inkább kisfiú még (18 éves) és később jött, kis mulya, hallgatag, vele egyikünk sem fog, nem úgy alakult. A harmadik a kezdettől nem volt szimpatikus, de egy darabig fogtam vele kezet, aztán egyszer nagyon kiakasztott, emelt hangon beszéltem vele meg káromkodtam (rasszista, nőgyűlölő ostoba torz világnézetről árulkodó dolgokra eléggé ugrom) azóta nem vesz rólam tudomást, ha egy helyiségben vagyunk, nem beszél, csak ha nem vagyok ott, hála az égnek! Az összeszólalkozás óta vele nem fogok kezet, neki se hiányzik szerintem. De amíg jó képet vágtam a sötétségéhez, addig kezeltünk.
2023. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Hála a magasságosnak, nem igényli senki a környezetemben ezt a h*e szokást, én meg alapból utálom az érintést, tehát nem releváns nálunk.
2023. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!