Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyenkor jogosan volt velem...

Ilyenkor jogosan volt velem flegmább, undokabb a munkatársam?

Figyelt kérdés
Alapvetően kedves velem amikor odamegyek hozzá beszélgetni, sokszor oda szoktam, nem szokta zavarni. Viszont ma amikor nagyon el volt merülve a munkában, sietnie kellett, nagyon pörgős, fárasztó napja volt, és akkor mentem oda hozzá munka közben kérdezni ezt-azt, olyan bunkó és flegma volt velem, amilyennek még nem láttam. Aztán utána munka után újra kedves volt meg minden ahogy szokott. Ez nem arra utal hogy baja van velem? Csak a munka miatt volt bunkó?
2023. márc. 24. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen, jogosan. Viselkedj csak ilyen suttyó módon továbbra is, hamar meg fo utálni és az is tök jogos lesz.
2023. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert mi a suttyó ezen?
2023. márc. 24. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy látod, hogy valaki elfoglalt, sietnie kell, el van merülve a munkájában, de csak azért is odamész baszogatni a jelentéktelen kérdéseiddel. Minél többet kérdezel itt a gyakorin, annál meglepőbb, hogy van egyáltalán olyan ember aki hajlandó veled szóbaállni.
2023. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó hát próbálok tanulni hogy kell normálisan viselkedni
2023. márc. 24. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Már ne haragudjunk, de mi az, hogy “jogos”?

Majd ő azt eldönti, megvan mindenkinek a “joga” hozzá, hogy reagáljon más emberek viselkedésére.

És igen, az, hogy terheled a bájcsevegéseddel, miközben te is látod, hogy elfoglalt, sajnos ezt eredményezheti. Senki sem szereti, ha megzavarják.

2023. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván ha valamiben benne van zavarja, hogy kizökkentik. Ezért szeretem a home office-t.
2023. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy szemmel láthatóan nem alkalmas az időpont arra, hogy szóval tarts valakit, aki éppen dolgozik, akkor a józan munkaintelligencia azt diktálja, hogy békén hagyod - amíg össze csapnak a feje felett a hullámok - vagy megkérdezed, hogy kell-e, ill. tudsz-e segíteni neki valamit annak érdekében, hogy minél hamarabb átlendülhessen a pillanatnyi nehézségein.
2023. márc. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!