Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan legyek jóban a munkatár...

Hogyan legyek jóban a munkatársaimmal, ha szociális fóbiában szenvedek?

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Azt bírom, mikor mindenféle jelzőt ragasztunk a másikra alaptalanul, aztán várjuk a visszaigazolást minden téren.
2023. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell jóban lenni, legyél korrekt és kedves, nemet mondani úgyis lehet. Nemet mondani például közös programokra, pletyózásra, magánéleti kibeszlősdire, vagy, hogy hatodjára is el akarja mesélni ugyanazt a hétvégéjét.
2023. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a minimális,munkához szükséges kapcsolatot tartottam fenn velük.
2023. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Menjél pszichológushoz. Nem normális állapot a szociális fóbia, kóros önértékelési hiányod van. Értékesebb vagy, mint ahogy magadat látod. Szerencsére mások jobbnak látnak, el kéne hinned.
2023. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 én is próbálkoztam ezzel,de úgy tűnik, hogy ez nem elég. :( És ettől rosszul érzem magam.
2023. márc. 4. 13:07
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát mert nem is az a megoldás.
2023. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hanem?
2023. márc. 4. 19:21
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Pszichológus, önbizalomgyűjtés, hiszen felnőtt vagy, nem szégyenlős óvodás, és kapcsolatteremtések szimpatikus emberekkel, mert nem harapnak. Erőfeszítést kell tenni ahhoz, hogy utána jobb legyen. Ezt hívják felnőttségnek.
2023. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Ezt a fóbiát nem ismerem, de biztos van rá módszer, hogy változzon a helyzeted. Ettől függetlenül ők csak munkatársak, nem muszáj velük jóban lenni, miért is kéne?
2023. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérdezed őket saját magukról, családjukról, annak örülni fognak, a legtöbb ember ugyanis szeret magáról beszélni.

Ha pedig odafigyelsz, és meg is jegyzed, amit mondanak, és később, egy másik beszélgetésben visszatérsz ezekre a dolgokra, azzal jó pontokat szerzel, és szívesen fognak veled beszélgetni.

2023. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!