Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szoktatok szólni, amikor...

Mit szoktatok szólni, amikor valaki otthonról dolgozik és fáradtságra panaszkodik? Akkor mit szóljon az, aki bejár az irodába, vagy aki egy gyárban dolgozik 12 órát a szalag mellett?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mivel nem mindenkinek ugyanaz az energiaszintje, bioritmusa, stb, így simán elfáradhat. Elég buta dolognak tartom a hasonlítgatást, meg a kinek szarabb versenyt. Ha fáradt, akkor fáradt, ő jobban tudja mit bír, mint bárki más aki nem az ő testében él.
2023. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Én gyáraztam és mellette hobbiként otthon művészeti alkotásokat írtam, de elárulom neked sokkal kimerítőbb az, ha otthon ülsz egy toll felett vagy ecsettel a kézben és nem jön az ihlet alkotni, mint 12 órát gyárazni.
2023. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Kikészítenek az ilyen emberek, mint a kérdező. Mint az anyukák akik szerint az az ember nem lehet fáradt, akinek nincs gyereke.
2023. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Miért, attól hogy helyileg otthonnak nevezzük az ott végzett munkában nem lehet elfáradni, csak amit másnak a bejegyzett telkén csinálok? Elég nagy bulls.hit.
2023. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Mivel az elfáradás folyamata független attól, hol végezzük az adott tevékenységet, ennek a kérdésnek nem sok értelme van.
2023. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Otthonról dolgozva is el lehet fáradni. Sőt, miután ő "úgyis otthon van", rá szokták terhelni a mosást, főzést, takarítást, locsolást, futártól a csomagátvételt meg a háziállatok etetését is. És ő fogadja a víz, villany, gázszerelőt meg viszi ki a szemetet.
2023. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Csak egyszer legyen stresszes szellemi munkád, vagy alvászavarod, aztán megtapasztalod te is, hogy miért kimerítő. Sokszor stresszes időszakomban szívesebben végeztem volna fizikai munkát, ahol nem kell gondolkodni, csak gépiesen csinálni valamit.
2023. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
61%
Otthonról dolgozom és semmivel nem fáradok el kevésbé, mintha bentről az irodából dolgoznék. Az irodához korábban kelek de amíg bent vagyok, nem dolgozom annyit, mert amíg eszek, kávézok, stb. addig elmegyek az asztaltól. Itthon meg ebéd közben is csinálom a melót meg közben ha jut szabad 10 perc, egy kis házimunka, ez meg az. Ugyanott vagyok. Egyébként dolgoztam gyárakban, nyomdákban, mosodákban, szóval van összehasonlítási alapom és a fizikai fáradtságot a szellemivel össze lehet hasonlítani de minek. Mindkettő fáradtság de mások. Amikor fizikai munkát végeztem, alig bírtam elvánszorogni hazáig (általában éjszakás voltam, mellette tanultam nappalin) de munka közben tök üresjáratban volt az agyam, szinte ordított valami gondolkodásért, legyen az fejben számolás vagy az általánosban tanult versek visszaidézése. A szellemi munkánál fordítva vagyok, lazán letolom utána a 3 órás edzést de miután végig koncentrálok 8 órát, időnként 10-et, néha elgondolkodom, hogy mennyi 5x7 vagy hogy 2 perccel ezelőtt betettem-e a kaját a hűtőbe.
2023. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Mit szoktatok szólni, amikor valaki mindössze 12 órát dolgozik és fáradtságra panaszkodik? Akkor mit szóljanak azok az ázsiaiak, akik több mint heti 100 órát dolgoznak embertelen körülmények között, éhbérért a ruhagyárakban?
2023. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Otthonról dolgozik: pl. szellemi munkát, de azt nem kompenzálja fizikai munkával is. Akkor megeshet, hogy valóban fáradt, mert a 2 típusú munkának összhangba kell lennie egymással.
2023. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!