Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy kollégám, aki rendszer...

Van egy kollégám, aki rendszeresen üvölt velem és megaláz. Eddig tűrtem,mert nincs más lehetőségem jelenleg és már figyelmeztettem, hogy a múltkori volt az utolsó , több alkalma erre nem lesz,nem hagyom. Főnöknek nem szóltam erről ?

Figyelt kérdés
De ma azon a ponton vagyok, hogy a gyomoridegem annyira betetőzött,hogy attól tartok, el sem bírok indulni dolgozni. Mit tegyek, elmondjam a főnöknek az egészet, vagy mi legyen ?

2023. márc. 30. 06:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal a főnök jelenlétében osztottam volna ki, nem kiabálva, hogy téged összetéveszt valaki mással. Szokjon le az ordítozásról, agresszivitásról, terrorizálásról. Tanuljon meg viselkedni.

Párhuzamosan már keresném a másik munkahelyet.

2023. márc. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Vedd fel a telefonoddal, csak hsngrogzito, tehát ne vegye észre. Aztán mutasd meg a főnöknek. Ha nem győzi meg, akkor menned kell arról a helyről.
2023. márc. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tegnapi napom fejgörccsel, sírással telt. Pont ez jutott eszembe ,hogy fel kellett volna venni a beszélgetést , borzasztóan kivagyok, alig aludtam , szemeim égnek és zaklatott vagyok.

Nem akartam így ilyen szarkavaró lenni, aki minden kis piti dologról árulkodik a főnöknek , de a tegnapi nap betette a kaput.

Nem állítom, hogy én hibátlan vagyok, de a megfeszülésig dolgozom és úgy érzem, ha hibázok, akkor se érdemlem meg a durva ordítozást.

2023. márc. 30. 07:11
 4/13 A kérdező kommentje:
Szédülök és már abban sem vagyok biztos ,be tudok - e menni dolgozni. Elegem van
2023. márc. 30. 07:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy azért nem lesz több lehetősége, mert be sem mész már dolgozni... Végülis...
2023. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Mielőbb keress másik munkahelyet!!!
2023. márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Az egészséged a tét. Különben, tényleg hangfelvételt készítenék. Akár, többször is. Aztán ebből ő jönne ki rosszul az biztos.
2023. márc. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez a hangfelvétel nem jó ötlet! Alapból sem legális ilyeneket csinálni nem hogy munkahelyen.. még te ütnéd meg a bokádat.

Amúgy más kollégák ezt nem hallják, hogy üvölt veled? Vagy nem is értem, senki nem áll ki melletted, ha már te nem tudsz magadért?

Elég érdekes ez így.

2023. márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

A legegyszerűbb, ha szólsz a főnöknek. De a kollégád mit reagált, amikor mondtad neki, hogy ez volt az utolsó dobása?


8: Lehet, hogy ki van közösítve. Ismerem a szitut, 20 éve én is voltam ilyen helyzetben. Mostanában eszembe jutott, hogyha akkor lett volna már okostelefon, vajon éltem volna-e a hangrögzítés lehetőségével?

2023. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
De mint mondtam nem szabad csak úgy hangot rögzíteni, ha az adott illető beleegyezik csak akkor. Munkahelyen pedig alapból nem használhatnád a telefonod maximum a szünetben. Munka helyen hangfelvételt készíteni úgy, hogy bármikor elhangozhat egy bizalmas céges információ a háttérben meg egyenes út a kirúgáshoz, feljelentéshez.
2023. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!