Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire van lehetőségem a munkahe...

Mire van lehetőségem a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Elég komplikált a helyzet a jelenlegi munkahelyemen. Mivel nem tudom a jogi dolgokat és a lehetőségeimet, ezért kérdezlek titeket. Sajnos rajtam kívülálló okokból kifolyólag (hosszú lenne részletezni), az értékesítési vezetőm ellehetetleníti a munkahelyi teljesítményemet/eredményeimet. Rendszeresen több és komplikáltabb kibogozósabb ügyeket kapok leosztásra, mint az átlag, melynek eredménye, hogy lemaradok a többiektől. Külsősöket is kérdeztem, illetve először mindig magamban keresem a hibát, de mint kiderült nem azzal van gond, hogy én hogyan/ mi módon dolgozom. A munkámra nincs kifogás. (utóbbinak utána érdeklődtem, nem az egóm mondja, hiszen nincs is) Azonban rendszeres elszámoltatást kapok ez és amaz miért nem lett intézve, mindeközben nem vagyok lemaradva a többiektől, még is úgy vagyok elszámoltatva és úgy vagyok emlegetve, mint aki nagyon rosszul dolgozik. Itt viszont egyértelműen nem erről van szó. Erős a gyanúm, hogy arra megy ki az egész, hogy vagy én mondjak fel vagy okot akarnak kiprovokálni arra, hogy elküldjenek. Érdekelne, hogy egy munkavállalónak milyen lehetőségei vannak ilyen esetben? A quiet firing-ra gyanakszom.

2023. márc. 30. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az van amit gondolsz.

Sok mindent nem tudsz tenni, esetleg a nagyfőnöknek tudsz szólni ez miatt, aztán majd lesz ami lesz.

El is lehet ezt fogadni és nem foglalkozni azzal a negatív dolgokkal amit ő mond neked. Nem könnyű de egyik füleden be a masikon meg ki.

Fogd fel a negatív hozzászólásait annak hogy jól teljesítesz és csak irígy rád.

Kereshetsz új munkahelyet is ahol rendesen bánnak veled.

2023. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, most még jól állok és nincs kifogás az eredményeimre, de már érzem, hogy rám dupla annyit tesz, mint másokra és érzem magamon, hogy nem fogom bírni tartani a tempót, így ha most nincs is később már lehet lesz kifogás a munkámra. De addig nem akarom hagyni, hogy elfajuljon.
2023. márc. 30. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy beszélj a főnököddel. Ha ez meg nem vezet eredményre, saját érdekedben jobb, ha másik helyre mész, ha ez az idegeidre megy.
2023. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akik még az értékesítési vezetőm felett állnak, van egy területi képviselő, aki hónapok óta nem foglalkozik a projekttel amiben benne vagyunk, aki meg nála fentebb van (fő főnök) azt se tudja ki vagyok, szóval ma már elkezdtem munkahelyeket keresni sajnos... Minden esetre köszönöm a segítséget.
2023. márc. 30. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert és kitartást.
2023. ápr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!