Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy teljesen extrovertált...

Egy teljesen extrovertált férfi miért akar barátkozni egy full intro, már már szociális fóbiás nővel?

Figyelt kérdés
Plázában dolgozunk én ruhaboltban,a pasi horgászboltban. Igazából csak köszönni szoktunk egymásnak, ritkán váltunk néhány mondatot, idősebb kolléganőmmel jóban van,eddig is feltűnt hogy nagyon közvetlen a pasi,viszont tegnap bejött hozzám, egyedül voltam csak, és jó sokáig kérdezgetett, beszélt nekem magáról is többek mindentől függetlenül aranyos, és tökre azt hinném, hogy tetszek neki mert mindig úgy mosolyog ha elmegyek mellette,de az kizárva, hogy csajozni szeretne mert mindketten házasok vagyunk,nekik gyerek is van, és én még csúnya is vagyok. Meg szerintem mindenkivel ilyen.
2023. márc. 30. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Csak meg akar dugni. Ily egyszerű e válasz.
2023. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Mert könnyű prédának tekinti.
2023. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Lehet segítenii akar a személyiségével, hogy kibillentse azt az introságból.
2023. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan probalkoznak ilyesmi csajokkal akik nem sikeresek. Tevesen azthiszik h konyebb preda. Nem olyan tapasztalt ezert nincs nagy "igenye".
2023. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Meg szerintem mindenkivel ilyen."


Hát akkor megválaszoltad a saját kérdésedet. Csak beszélgetni akart, mert ő ilyen típus. Ennyi.

2023. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!