Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan koptassam le egy...

Hogyan koptassam le egy munkatársam?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy én egy "darkos" stílusú fiú vagyok, aki elektronikus zenéket hallgat, és a munkahelyemen elkezdett nyomulni rám egy rocker lány, aki a stílusom miatt valószínűleg azt hiszi, hogy én is olyan vagyok mint ő, pedig amúgy nagyon nem.

Azóta folyamatosan minden apró dologgal megtalál, és érződik, hogy ezeket direkt csinálja, csak azért, hogy valami beszélgetés alakuljon ki. Illetve utalást is tett már arra, hogy milyen jó lenne, ha tudná hogy vagyok fent facebookon, másnap meg valahogy megtalált, és irogat, de én kb ilyen másfél napos eltéresekkel válaszolok neki.


És ez azért zavar, mert egyáltalán nem az esetem a lány kinézetre sem, meg amúgy sem akarok már olyan emberekkel foglalkozni, akik nem hozzám hasonlókat, és tényleg úgy érzem még barátkozni sem tudnék vele, mert egyszerűen nem érdekel.

Szerintetek hogyan tudnám ezt közölni vele úgy, hogy ne bántsam meg?


2023. márc. 30. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Mondd meg neki, hogy a barátnőddel már szóba került az esküvő.
2023. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
És mi van, ha megbántódik? Azzal neki van dolga. Nem neked. Nem tudnék már így élni, hogy nem mondom ki, mi van bennem, mert félek, hogy más mit gondol.
2023. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Mondd azt hogy a fiúk jönnek be neked.
2023. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hozd fel valahogy hogy van barátnőd. Mondjuk hétvégén mentek ide-oda a barátnőddel.

Vagy mesél valamiről és megjegyzed hogy a barátnőd us szereti azt.


Amúgy meg a jövőre nézve tipp; ne vedd fel az ilyeneket facebookon. Be lehet állítani hogy ne kapj jelöléseket

Nekem pl háziállat a profilképem és oroszul van kiírva a nevem. Nehezen találnak meg a munkatársak. Ha meg is találnak, simán le tudom tagadni hogy az az én profilom. Nem facebookozok. Így nincs sértődés se, és nem kell munkaidőn kívül beszélnem velük.

2023. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele ha egyszer nem érdekel.Minek irogatsz neki vissza?
2023. ápr. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!