Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka távol, jó pénzért vagy...

Munka távol, jó pénzért vagy otthon de nagyon kevésért?

Figyelt kérdés

Őszintén válaszoljatok, ti melyiket választanátok? Távol az otthonomtól dolgozok, elég jól keresek, a munkát is szeretem, viszont nagyon szomorú és magányos vagyok itt. Otthon is lehet az lennék, de ott van a családom, akiket látnék minden nap. Viszont otthon nagyon keveset keresnék.

Ti mit tennének? Barátkozni nem lehet, meg nem is akarok, eddig anélkül is jól el voltam de most egyre rosszabbul vagyok, rendesen nem alszom itt...



2023. márc. 30. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Távol
Otthon
Én se tudom mit tennék
20 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ott dolgoznék, ahol meg tudok élni és ott keresnék ismerösöket, barátokat.
2023. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Itthon mennyi összegből tudnál megélni? És mennyit keresnél?
2023. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fele se lenne annak amit itt keresek sajnos.
2023. márc. 30. 21:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fuu nem szivesen hagynam itt a haverokat.. szerencsere itthon is tudok sokat keresni. Nemhinnem h lenne olyan helyzet, hogy nem tudnek
2023. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
nem értem, hogyha valahol van jól fizető munkád hosszú távra, akkor miért nem viszed oda magaddal a családot is? ez az ismerősös rinyálás meg, valahogy hiteltelen lesz lassan így az internet korában...
2023. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sok haverom/baratom van es surun logunk egyutt, nem elegit ki a netes dumalgatas.. A bnom is jol keres o se akar lelepni. 2en azert siman elvagyunk 1 misivel
2023. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A család költözzön hozzád. Ez miért nem opció?
2023. ápr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert úgy a családom, hogy a testvérem és a szüleim. Nem a gyerekeim meg férjem.
2023. ápr. 4. 07:41
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
jaaa, akkor menj haza anyukához, korai még neked ez az önállósodás-történet... biztos vagyok benne hogy anyu és apu meg fogják érteni és lelkesen kipótolják a zsebpénzedet.
2023. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Jól van kisfiam :D Mert felnőtt embernek nem hiányozhatnak a szerettei? Egyedül élek és eltartom magam kicsi barátom. Sajnállak, hogy a te családoddal nem olyan jó a kapcsolatod, hogy nem baj, ha nem hiányoznak évekig.
2023. ápr. 4. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!