Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jobban örülnétek, ha nem kéne...

Jobban örülnétek, ha nem kéne dolgozni és otthon lennétek?

Figyelt kérdés
Hosszabb szabadság után hétfőtől újra dolgozni kell mennem. Teljesen kivagyok lelkileg, hogy újra mindennap kelhetek hatkor és hazaérek ötre. Jönnek a munkás hétköznapok a főnök csesztetését bírni, különböző ügyeket intézni, stressz és társai. Néha elgondolkozom hogy sokkal jobb lenne ha otthon lennék esetleg valaki eltartana, mennyivel könnyebb lenne az élet, ha nem kéne dolgozni és lenne egy feltétel nélküli alapjövedelem amiből meg lehetne élni minimális szinten. Ti hogy vagytok ezzel, járnátok dolgozni, nem lenne jobb otthon lenni, nem kényelmesebb jobb dolog ez?
2023. jan. 6. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudsz váltani?
2023. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. Hát nem tudom nincs olyan munka ami igazán jó lenne ugyanis minden munkánál időre fel kell kelni általában
2023. jan. 6. 17:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azon múlik mennyire fontos neked a kényelem. Illetve az fontosabb, vagy a szabadság. Eszerint lehet változtatni.
2023. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Én voltam otthon hosszabb ideig munkanélküliként (több hónap) úgy, hogy nem kellett azon aggódnom hogy nem lesz mit ennem vagy nem tudok fűteni mert volt aki eltartott, de még így is depressziós lettem és a végén már csak gyógyszerrel bírtam tovább. Amint dolgozni kezdtem sokkal jobb lett, és bár nem vagyok egy munkamániás és sokszor nincs hozzá kedvem hogy bemenjek, azért így mégis jobb.
2023. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress távmunkát. Én 9-kor kezdek volt olyan, hogy csak 8:30-kor keltem.
2023. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen jobban örülnék, de a pénz az honban lenne?
2023. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4. Én három évet voltam így otthon olyan jó 10 éve amikor a 2009es válság volt és hihetetlen jó volt, mert volt aki eltartott, egész nap filmeket néztem, internet néztem ,játszottam, barátokkal találkoztam ,sétáltam és társai
2023. jan. 6. 17:26
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
(4-es vagyok) Fhu hát akkor nagyon nem vagyunk egyformák :) Én a karantént is csak azért bírtam meg online oktatás volt, azt viszont úgy élveztem. Szóval az otthonról dolgozással nem lenne bajom, sőt, de az otthoni semmitevés nekem nem tesz jót.
2023. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Én beleőrültem az unalomba, amikor nem volt munkám.
2023. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
En jobban örülnék, rengeteg projektem van amit idő hiányában nem tudok kivitelezni.
2023. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!