Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanügyben dolgozóktól kérdezné...

Tanügyben dolgozóktól kérdezném mennyit dolgoztok otthon és mennyi a szabadidőtök?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szabadidő!? 😆

Napi fél óra...

2023. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha faltól falig 7.15-16.30 bent vagyok a suliban, akkor nem viszek haza melót, ha kevesebbet tartózkodom bent, akkor kb arányosan annyi marad otthonra.

Az már más kérdés, hogy nekem a munkám a hobbim is és én szórakozásból is gyűjtök anyagokat, szerkesztek diákat, on-line mindenfélét.

2023. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem csinálok otthon semmit. Ami belefér lyukasórába a suliban az megvan, ami nem, az marad holnapra. Sorry, nem izgat...

Kis pénz kis foci.

2023. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi az tanügy? Amúgy pedig az utolsó végszava tökéletesen leírja szerintem hogy mi a baj a tanárokkal, miért nem fogják soha elérni a követeléseiket. Mert "kis pénz, kis foci". Most fognak állítólag sztrájkolni az orvosok is, és ők azt mondják, hogy "kis pénz, nincs foci" (megjegyzem h náluk a kis pénz nem annyi mint a tanároknál). A kukások is azt mondták hogy nem lesz foci, g.ci 3 nap alatt elérték a követeléseiket (az más kérdés hogy az ő szemüket simán ki lehetett szúrni egy egyszeri alamizsnával, de jól példázza hogy bármit eléehettek volna azáltal hogy nem dolgoznak). A tanárok ezzel szemben polgári engedetlenkednek mint a rossz gyerekek. Soha nem fogják komolyan venni őket. Teljesen meg kéne bénítsák a közoktatást, ehhez meg is vannak az eszközeik, csak nem használják vmiért
2023. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen eszközeik vannak hozzá?

Az, hogy ha polgári engedetleségben veszel részt, majd kibsznak?

Esetleg a sztrájk, ahol pontosan a "kis focit" engedik csak? Vagyis 1-1 órákat?

Mert kb itt bezárult a kör.

Törvényesen semmire nem mész, törvénytelenül meg kirúgnak.

2023. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyrészt mindenkit n rúghatnak ki, másrészt a szakszervezeteknek, élén azzal a harcsabajszú tróger csöves kinézetű nővel, nem csak a tvben kéne uszítani, majd aztán a miattuk kirúgott tanárokat sz.rban hagyni. Mert egy szakszervezet nem ilyen, nem ennyiből áll. Nekik védeniük kell a tanárok érdekeit, ha erre képtelenek akkor menjeken krumplit sütni a mekibe.
2023. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!