Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha másfél év után is úgy...

Ha másfél év után is úgy érzem magam az "új" munkahelyen mint egy idegen, mit az elején, akkor érdemes elhúzni innen?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok az "új" már nem is annyiar új munkahelyemen. És minden egyes reggel ha megyek be rosszul vagyok és azt kérdezem magamtól MIT keresek én itt?

Érdemes lehet elhúzni innen? Persze ugyan hova. Egy új helyre 2x ennyire szarul érezni magam?


2023. márc. 31. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk, tán végig kéne gondolni, hogy mitől érzed ott rosszul magad!
2023. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy az új hely szar lesz.

Érdemes elmenni.

2023. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem az alapítványi iskolás gyökér lennél, akkor most azt írnám: amennyiben ezt az érzést jó fizetés kíséri, pont lesz*rnám az egészet. Van az a pénz, amiért sok mindent elvisel az ember.

De tudom, hogy nálatok GBM van, ami ráadásul még a tavalyi GBM, nem emelkedett, de nem is mindig kapjátok meg és a három diplomáddal (ebből kettő MSc) nem kellesz sehová. Úgyhogy maradj csak és hordd a főnöknek a kannásbort a kisboltból saját pénzen, neked ez a legjobb.

2023. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

3-as, itt az nem stimmel, hogy az alapítvány iskolás troll már 20 éve dolgozik ugyanott, nem másfél éve.

Bár a stílusa tényleg hasonlít.

2023. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Újabban össze-vissza kamuzik munkahelyváltásokról, a 20 éves sztorija nem következetes. De ez a "Persze ugyan hova" nagyon árulkodó.
2023. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Nem biztos, hogy az új hely szar lesz."


hát nem biztos "csak" 99%....

2023. márc. 31. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, akkor nem feltétlenül a munkahellyel van a gond...
2023. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!