Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet írni erre egy...

Mit lehet írni erre egy cégnek, ha megsértődött a kapcsolattartó?

Figyelt kérdés

Szerettünk volna figyelmeztető matricákat rendelni egy cégtől, ahonnan mindig szoktunk. Elkértem az aktuális árakat,és írtam, jelentkezünk ha rábólint a főnök. Erre már hívtak is, hogy akkor kell vagy nem, mert összekészítették nekünk a 20 darabot. Mondtam megint, hogy jelentkezünk a héten.

Másnap írt egy e-mailt a kapcsolattartó, hogy köszönik,hogy visszajeleztem és további szép napot kívánnak. Nyilván ez az üzenet ironikus volt, mert nem írtunk nekik.

Most erre mit válaszoljak, ha rendelni szeretnék?



2023. ápr. 3. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én írnék egy normális e-mailt, hogy kell vagy nem, persze csak akkor ha már tudom mit mondott a főnök. Attól hogy a másik bunkózik, én még nem fogok.
2023. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Jelezném a főnökének.

És keresnék másik céget.

2023. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem látom, nem értem a problémát.
2023. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Semmit, rendelnék máshonnan.

Majd ha valami key account manager fél év múlva felhív, hogy mi újság, miért csökkent a forgalmunk a korábbiakhoz képest, elmondanám, hogy Mancika bunkózott, szóval rendeltünk máshonnan. Köszönjük a lehetőséget

2023. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

"Nyilván ez az üzenet ironikus volt, mert nem írtunk nekik."


Vagy igen, vagy nem. Mindenesetre tégy úgy, hogy nem az volt, és fel sem merül benned, hogy irónikus lenne.

2023. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm! :)


Többször elmondtam neki, hogy jeleznu fogom ha rendelünk, mivel nem én döntök. Nem értem miért készítették össze egyből a rendelést és miért erőltették ennyire a dolgot.

Nem tűntünk el, meg nem is terveztük, hogy nem jelzünk vissza...

Komolyan nevetséges.

Amúgy azt mondta a főnök ma, hogy majd rendelünk máshonnan. Ne foglalkozzunk ilyen emberekkel.

2023. ápr. 3. 15:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyes.
2023. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a főnöködnek.
2023. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tettétek:bunkó,erőszakos cégektől nem kell rendelni,és ilyen hozzá állással meg is érdemlik,ha becsődölnek!
2023. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!