Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy cégnél külföldi kapcsolatt...

Egy cégnél külföldi kapcsolattartóként, tolmácsként dolgoztam. Amikor jöttek látogatásra a külföldiek, a főnök miért csicskáztatott kávét töltögetni?

Figyelt kérdés

Vezető beosztásban voltam, a cég pénzügyei, anyag-áru érkeztetési, szállítási dolgok tartoztak rám, napi szintű telefonokat, levelezést bonyolítottam le a megrendeléseken, reklamációk, egyebek intézése, üzleti vacsorán tolmácsolás, stb mellett.

a külföldiek örömmel üdvözöltek érkezésükkör, hogy végre látnak élőben is, tiszteletteljes kézfogás, mire a főnök neki állt ugráltatni, hogy ozzam be a kocsijából az üdítőket, meg kávé öntés stb, nem ülhettem le velük egy asztalhoz, láttam is a külföldi főnökön, hogy rácsodálkozott a szitura..


2014. dec. 15. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A főnököd nem tartott egyenrangú félnek, azért viselkedett így. Plusz mivel feljebbvalód, éreztetni akarta a külföldiek előtt, hogy igenis ő a főnök. Úgy volt vele biztos, hogy nehogy már a kapcsolattartóval jobban kijöjjenek a vendégek mint vele.

Na meg persze gondolom nem a titkárnővel akarta becipeltetni a dolgokat a kocsiból...

2014. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem:


1. a főnök úgy akart imponálni, a hatalmát fitogtatni a vendégeknek, hogy téged csicskáztatott


2. így akarta tudatni veled, hogy hol a helyed


3. féltékeny rád , tart tőled, így akarta megmutatni neked és a vendégeknek is, hogy ő a főnök


Valószínűleg mind a háromban lehet valami. Én is sokszor jártam már így és gyűlöltem. Baromi megalázó dolog a káváspoharakkal rohangálni, legalábbis szerintem. És közben gondolom rád se nézett, mintha ott se lennél, vagy max odadobott egy laza mosolyt lenéző pillantással a szemében, hogy köszakávéthúzzinnen...

Az is lehet, hogy valami olyan dologról akart tárgyalni, amihez semmi közöd, de általában nem ez a jellemző ok, szerintem.

2014. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a titkárnő is én voltam...


rengeteg feladatot láttam el egyszemélyben..

(plusz számlázás, könyvelésre előkésítés, kiskereskedelmi egységek ellenőrzése, stb stb stb)

2014. dec. 15. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Tippelek. Te nő vagy, ő meg férfi... Egy hímsoviniszta alak lehet, kisebbségi komplexussal, aki a beosztottjain veri le a port. Ráadásul még jól ki is használt. Ezek szerint több ember munkáját végeztette veled, közben meg meg is alázott... Jól tetted hogy otthagytad. Gondolom azóta már jobb helyen vagy. Remélem hogy igen, mert borzalmas az ilyesmi!

2014. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

volt pár ilyen érzésem (főleg amikor a diplomámat "figurázta ki", neki nincs...)

de kezdtem azt hinni, bennem a hiba

2014. dec. 15. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!