Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nyernétek a lottón legalább...

Ha nyernétek a lottón legalább 100 millió forintot, maradnátok alkalmazotti munkakörben, kötött munkaidőben?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 13:38
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, mindenképpen kötetlen, rugalmas munkaidejű helyet keresnék, vagy egyéni vállalkozásba fognék.
Nem, de minimum ennyi nyeremény után nem is dolgoznék, legalábbis egy darabig.
Nem, de lottónyereménytől függetlenül sem dolgoznék kötött munkaidőben, alkalmazottként, vagy már nem dolgozok abban.
Egyéb, leírom.
53 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Ha eddig nem értettem a vállalkozáshoz, ezután sem fogok. 100 milla ma már nem olyan sok, hogy ne lehessen elbukni.
2023. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy legyen pénzem. Ez kevés lenne ahhoz, hogy a biztos vállalkozűst megcsináljam belőle.


Ha nagyon akarnám, életem végéig elég lenne, de inkább vennék egy jó ingatlant belőle.

Vagy ha abban a szerencsés helyzetben lennék, hogy nincs szükségem rá, akkor kettőt vennék, és kiadnám. Viszont abból sem élnék még meg, de nem is szeretném, hogy életem végéig ne dolgozzak.

2023. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
80%

En maradnek, lehet kevesebb oraszamban, de tuti dolgoznek.

Szeretem a munkam, meg egyebkent 100 millio...egy epkezlab haz ennyi.

Ha milliardokat nyernek, akkor is igaz lenne a fentebbi allitasom.

2023. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
86%

Alkalmazott vagyok, de nem kötött a munkaidőm. Szeretem is. Maradnék. Csak talán még kötetlenebbé tenném.

100 millió nem akkora összeg, amiből sokáig el lehet élni munka nélkül. Főleg, ha vennél is valami komolyabb dolgot, pl. ház, autó.

És egyetértek az elsővel. Engem sem szállna meg a vállalkozói szellem, hiába nyernék.

2023. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
89%
Igen, dolgoznék tovább. 100 millió forint még nem az az összeg, amit befektetve kényelmesen eltartanak a hozamok. Ha meg simán elkezded felélni, akkor havi 500 ezer felhasználásával a jelenlegi értékén is 16 év alatt elfogy.
2023. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
87%
100 millió forint talán 15 évvel ezelőtt ért annyit, hogy ki lehetett vele ugorni a mókuskerékből.
2023. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
79%
Igen, maradnék. Ez egy jobb lakás ára. 100 millió euró? Na, akkor már tipliznék, de nem azért mert nem szeretem a munkám, hanem mert a szabadidőmet 100%-osan akarnám kihasználni.
2023. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
83%

Persze, maradnek.

Dolgoznek is tovabb, 100 millio mire eleg? 1 lakas, 1 kocsi es maris nem lesz penzem

2023. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
75%
nem, nem maradnék 1 percet se tovább. 100 milla bővel elég arra hogy megéljek és megtanuljam a töredékéből valami hobbi vállalkozást csinálni. Vagyis már nem kell megtanulni, mert van vállalkozásom.
2023. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:
87%

tavaly nettóban egész évben 12x 140.000 = 1.680.000 kerestem.....

na most akkor száz misiból meddig is lennék meg meló nélkül ugyanezen a színvonalon?


nagyon durván 50 évig? még 20ig se fogok már élni.


Nem maradnék 1 percet se állásban.

2023. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!