Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanárok, pedagógusok, ki...

Kései Sirató kérdése:

Tanárok, pedagógusok, ki nyújtja be a felmondását, ha hatályba lép az új törvény?

Figyelt kérdés
A tanárok megalázása, az oktatás sárba tiprása lehet az egyetlen cél. Aki távozik, milyen területre megy?

#oktatás #"tanári pálya elhagyása" #"tanárok ellehetetlenítése"
2023. ápr. 6. 11:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
10%
21-es, szerinted külföldön hova kellenének? Esetleg mosogatni.
2023. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

Hát pedig elnézve a kommenteket, rengeteg dolguk lenne még a pedagógusoknak....

21es, és mégis mit kezdesz, ha elmennek a pedagógusok? Majd te tanítod a kölködet otthon?:D

2023. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%
13-tól 17-ig kommentelők: Én egész jó tanár vagyok, szeretem is csinálni, jó visszajelzéseket kapok. Az ilyenek miatt, mint ti, gondolkodom a váltáson elsősorban, más okok mellett, persze. Három másik végzettségem van, idegen nyelvet is beszélek. De tanítani szeretek, rendesen készülök az óráimra, kreatív feladatok készítek, minden nyáron továbbképzésre járok, ebben vagyok a legjobb, a többi képzettségemben még több munkatapasztalatot kellene szereznem, kedvem is kevesebb van azokhoz. Elkeserít a megbecsülés hiánya, a tanárutálat, meg az, hogy sokan nem is tudják, mennyi munkával jár, mekkora felelősség.
2023. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
9%

"Hallottam én már olyat egy munkahelyen hogy ha ez meg az lesz mind felmondunk!!


És amikor megtörtént amitől féltek, az ÖSSZES kussolt és 1 se mondott fel."


Akkor mond el nekem te, te mit tettél volna? Gyakorin rendszeresen le szolgalelkűzik a magyar népet, ami valahol nagyon is igaz, de a gyakorisok akik itt vannak, ők mit tettek az ellenállásért? Kommenteltetek egyet-kettőt, hogy de szolga nép a magyar és ennyi?:)))))

2023. ápr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
83%

#12



Olvasd el a 2-es választ, hogy lásd, mennyire nem úgy van, ahogyan elképzeled. És lesz ez még így se'.

2023. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy nem lesz, aki tanítson.


[link]

2023. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
22-es kölke a kutyának van meg neked.
2023. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!