Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számomra ez nagyon kínos, de...

Számomra ez nagyon kínos, de egyre többet gondolok arra, hogy a segítségét kérem. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Volt egy főnököm, kb 1 hónapot dolgoztunk együtt. Felvett, mert elmondása alapján látta bennem a szikrát. Igen a pozíció amiben dolgoztam az az én hivatásom, imádom, de abban a közegben nem tudtam magam elképzelni.

Könyvelő vagyok, mindig is multi cégeknél dolgoztam, de úgy gondoltam kell egy kis változatosság és elvállatam egy magyar kkv könyvelői állását. Nem éreztem jól magam, a főnököm is látta rajtam, többször szóvá tette, majd felajánlotta, hogy ha ennyire visszavágyom a multis környezetbe, akkor segít vissza kerülni, beszél valakinek a valakijével (tudom, hogy képes rá, nem a levegőbe beszél).

Akkor elutasítottam, büszkeségből, hogy majd én képes vagyok magamnak állást szerezni. Ez volt tavaly szeptemberben, onnan eljöttem, nem vagyok munkanélkül, de multihoz azóta se sikerült önerőből visszatalálni.

Egyre többet gondolok arra a szeptemberi beszélgetésünkre.

De ez a hajó elment igaz? Már nagyon kínos lenne a segítségét kérni?

De ez nem nagyon város, itt szakmán belül szinte mindenki ismer mindenkit. Ha egy jó szava lenne rólam, lehet sokat segítene nekem.


2023. ápr. 6. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Igen, az a hajó elment.
2023. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
És mi van ha kínos? Egy próbát megér, mert csak nyerni tudsz ezzel.
2023. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Simán működhet. Miért lenne kínos? Ha a volt főnök meg volt veled elégedve, akkor szívesen ajánl majd most is az ismerőseinek. (Mondod hogy mindenki ismer mindenkit)
2023. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És csak egy e-mail lenne, mert más elérhetőséget nem tudok hozzá.
2023. ápr. 6. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
A büszkeségre nem adnak kenyeret a boltban. Ha más kapna ilyen felajánlást azonnal élne vele.
2023. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!