Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Személyi edző megfelelő...

Személyi edző megfelelő lehetne-e a számomra, vagy valaki mástól kellene segítséget kérnem?

Figyelt kérdés
Valamilyen külső segítséget szeretnék keresni a fogyásomhoz, mivel az évek alatt nem sikerült egyedül értelmes eredményt elérnem. Elég nagy súlyfelesleggel rendelkezem(130kg felett). De nem tudom, hogy ilyenkor kihez fordulhatnék. Nem vagyok biztos abban, hogy egy személyi edző lenne a megfelelő ehhez (sok negatívumot olvastam róluk), bár ki tudja. Vagy valamilyen "közösebb " edzésre bejárni, mert azt tapasztaltam ha valami kötelező, akkor nekiállok megcsinálni/elmenni, de ha nem, ha nem vagyok számon kérve akkor egy idő után elengedem a dolgot. Sajnos akarat gyenge vagyok, amit fejleszteni szeretnék. Változni szeretnék. De egyedül nem megy. Szóval ti mit/kit ajánlanátok, vagy mi a tapasztalatotok arra, hogy kitartást, folyamatos motivációt tálaljátok?
2021. dec. 15. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első körben megnézetném, hogy nincs-e a háttérben inzulinprobléma vagy bármilyen hormonális. Az étkezésen múlik a nagy része. Ha találsz olyan csoportos edzést, ami tetszik, szerintem kezdetnek az is elég.
2021. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dietetikust keress először, ne edzőt.
2021. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem bejött a személyi edző dolog, csinált nekem étrendet, és figyelembe vette, hogy milyen gyakorlatokat bír el a testem, aszerint állította össze az edzést.

Sajna anyagilag történt akkoriban egy olyan dolog, ami miatt nem fért bele hosszabb távon, pedig használt is, néhány hónap alatt is fogytam, amíg nála voltam.

2021. dec. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is bejott a szemelyi edzo, fenntartja a motivaciomat. A csoportos orakat mindig 'most az egyszer' kihagytam.

Viszont a fogyas 90 szazalekban etkezes es en ebbol kimuveltem magam. Edzo csak ellenorizte az etkezesi naplomat. Visuont ha neked tapanyagtudasod nincs akkor elso korben dietetikus

2021. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!