Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet olyankor mondani...

Mit lehet olyankor mondani egy nem túl közeli munkatársamnak ha az anyukája temetése, gyásza szóba jön?Meg ilyen tök személyesebb dolgokról beszél, hogy a haláleset miatt most a barátnőjével is feszkó van?Meg hogy mi hogy van a családjaban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl közeli kollégák a sráccal, ritkán találkozunk és beszélünk. Ez vhogy szóba jött mostanában, és ilyenkor hülyén érzem magam nem nagyon tudom, hogy mit mondjak neki,mit kéne mondani.Nem akarom lerázni,mert amúgy érdekel mi van vele, régebben tesztett mint férfi amikor még nem tudtam, hogy van nője.
2023. ápr. 12. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetbe min, egy őszinte részvét nyilvánítás, amit sztem el is vár mert minden vígasz jól esik ilyenkor, az meg hogy 1x meghallgatod nincs belőle semmi, ő kiadja magából te elhallgatod ő megkönnyebbül egy kicsit, a gyász erről is szól. Nekem is több szerettem meghalt már az apum is, és még ha rágondolok nagyon tud fájni, nem könnyű dolgok ezek..
2023. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig véleményt nyilvánítani. Meghallgatod, megsimogatod a karját, ha nem túl intim, akkor megöleled.
2023. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen részvét nyilvánítás megvolt,de mostanában többször találkoztunk és szinte mindig szóba jön vhogy,vagyis ő hozza fel.Sziveswn mondanék neki olyankor vmi segítőt,de nem tudok mit.
2023. ápr. 12. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!